Referencie

Predaj chaty na Kokave

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup. Veľká vďaka patrí pánovi Medveďovi, ďakujeme za ochotu a čas. Vrelo odporúčame a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Dr. Kiss s rod.
predávajúci

————

Kúpa chaty Kokava - Línia

Chcel by som sa Vám poďakovať za skvelú spoluprácu pri kúpe nehnutelnosti v oblasti Kokava - Línia. Veľmi si vážime hlavne Vašu lojálnosť, ľudskosť a dodržanie svojho slova. Taktiež by som veľmi rád ocenil promptnosť spolupráce s pani JUDr. Teréziou Borčinovou.

Ing. Tomáš Š.
kupujúci

————

Predaj dvoch nehnuteľností neďaleko Rožňavy

Chceli by sme sa poďakovať pánovi Dávidovi za ochotu, ústretovosť, flexibilitu, trpezlivosť a profesionálny prístup pri predaji dvoch nehnuteľností. Máme skúsenosť aj s inou realitnou kanceláriou, takže si vieme porovnať. Celý priebeh predaja i vybavovania rôznych papierovačiek prebehol v pokoji a hlavne bez stresov, takpovediac v rodinnej atmosfére. Nehovoriac o tom, že sa tak udialo v rekordne rýchlom čase počas pandémie. Pri predaji poslednej nehnuteľnosti žiaľ došlo aj k nešťastnej búračke, keď sme opäť boli svedkom pokojnej a nápomocnej povahy pána Dávida, aj v úplne neštandardnej situácii. Takto si predstavujeme príkladný prístup ku klientom v každej situácii. Ak chcete predať nehnuteľnosť bez stresov, rýchlo a cez skutočného profesionála určite odporúčame pána Mikuláša Dávida.

S vďakou, s úctou a s prianím veľa pracovných a osobných úspechov zostáva rodina Bartóková.

————

Kúpa samoty pri Rimavskej Sobote

S pánom Medveďom sme boli veľmi spokojní. Ocenili sme jeho profesionálny, ale aj ľudský a úprimný prístup. Nič nezamlčiaval. Bolo očividné, že má ako maklér dlhoročné skúsenosti. Našu dôveru si získal aj tým, že sa nesnažil predať nehnuteľnosť za každú cenu, nemal problém poukázať ani na negatívne stránky nehnuteľnosti (od začiatku zdôrazňoval, že to nie je pre každého, že k prístupu k domu je nevyhnutné terénne vozidlo atď). Dokonca nás pozval aj k sebe domov a zoznámili sme sa s ním a jeho milou rodinkou bližšie, čo bolo od neho veľmi milé :-).

Peter H.
kupujúci

————

Kúpa chalupy pri Košiciach

Dobry den pan David, chcel by som vam podakovat za vase profesionalne sluzby, za posledne mesiace som sa stretol s velkym mnozstvom realitnych maklerov a tak mozem porovnat. Kazdy clovek je iny, ale nie u kazdeho sa sklby profesionalita s ludskou tvarou a darom sprevadzat a ponukat. Boli ste vzdy pripraveny a znaly detailov nehnutelnosti a prostredia, co je dolezite.

Dakujem a prajem vela uspechov. Vzdy vas rad budem odporucat. Nech sa dari! Dovidenia zatial :)

Roman S.
kupujúci

————

Splnený sen - kúpa dreveníc na Látkach

Pred pár týždňami sme si vďaka Romantickým Chalupám splnili sen. Celý proces, od prvého kontaktu, až po prevedenie nehnuteľnosti bol bezproblémový a rýchly. Realitný agent, p. Medveď, bol vždy ústretový, nápomocný a nemal problém uspokojiť naše požiadavky aj vo svojom voľnom čase. Realitnú kanceláriu maximálne odporúčame všetkým, čo plánujú predať či kúpiť chalupu.

S pozdravom,
  Bea Zalubel

————

Rodinný dom Báhoň - kúpa

veľmi pekne ďakujem maklérke Hanke Vlaskovej za spoluprácu. Odporúčam všetkými desiatimi a budem Vás posúvať ďalej.

Lukáš M.
  kupujúci

————

Predaj chaty Čremošné

Vazena pani Vaneckova,

Dakujem za Vas mimoriadne ustretovy, profesionalny a sucasne ludsky pristup pri predaji mojej rekreacnej chalupy. Cely proces ma ani v najmensom nezatazil, vsetko suvisiace ste ochotne vybavili za mna - bez mojej pritomnosti. A nebolo toho malo: obhliadky objektu, prevzatie chalupy od docasneho najomnika, odovzdanie novemu majitelovi a pod. Sucasne ste ma priebezne telefonicky o vsetkom informovali. Spolupraca s Vami bola prijemna, dakujem a prajem vela pracovnych uspechov.

Tiez Vasi kolegovia p.pravnicka Masurova a p. Peter Benus odviedli dobru pracu. Aj ked sa jednalo o administrativne narocnu zalezitost, vsetko prebehlo bezchybne (pravny servis, notar, prepis elektrickej energie, kontakt s katastralnym uradom).

Ocenujeme dalej, ze dcera, ktora bola spoluvlastnickou, si nemusela vziat dovolenku na podpis zmluv u notara a v banke, vsetko bolo zariadene na sobotu. Ste skvelo zorganizovany pracovny tim a realitnu kancelariu Romanticke chalupy budeme kazdemu vrelo doporucovat.

Aurelia Balazova
  predávajúca

————

Predaj rodinný dom Dobroč

Chcem touto cestou vyjadriť poďakovanie Vašej zamestnankyni Ing. Eve Fridrichovej, ktorá zastrešuje predaj nehnuteľností v oblasti Novohradu a Podpoľania.

Pani Fridrichová zabezpečovala predaj nehnuteľnosti - rodinného domu mojich rodičov v obci DOBROČ a venovala sa tomuto predaju takmer rok. Nakoniec sa to podarilo a nehnuteľnosť sa predala k našej spokojnosti.

Chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup pani Fridrichovej ku svojej práci, jej ochotu kedykoľvek konzultovať čokoľvek čo súviselo s predajom, finančným krytím, atď. Tiež osobnú zaangažovanosť a pomoc pri hľadaní novej nehnuteľnosti - bytu pre mojich rodičov v Lučenci.

S prístupom a prácou pani Fridrichovej sme boli spokojní, aj s jej nasadením a angažovanosťou pomôcť nám s predajom uvedenej nehnuteľnosti!

S pozdravom a s prianím pracovných úspechov celej Vašej spoločnosti
  Mgr. Soňa Šóky, PhD.
  dcéra predávajúcich

————

Predaj pozemku

Z osobnej skúsenosti môžem realitnú kanceláriu Romantické chalupy a pána Medveďa ako realitného makléra len doporučiť.
Pán Medveď je ako realitný maklér empatický, inteligentný, flexibilný, je veľmi dobrý v komunikácii s ľuďmi a zbehlý v praktických znalostiach súvisiacich s nehnuteľnosťami. Jednoznačne disponuje šikovnosťou a vytrvalosťou, nakoľko nám predal už dve nehnuteľnosti za výbornú cenu a za veľmi krátky čas.

S predajom pozemku som maximálne spokojná.

S pozdravom Katarína Kušpálová
predávajúca

————

Predaj chata Ochtiná

pán Medveď bol korektný, ústretový, vždy ma informoval o nastávajúcich obhliadkach a bol so mnou v pravidelnom kontakte ohľadom predaja. Už som cez neho a Romantické chalupy kupovala nehnuteľnosť, všetko prebehlo rýchlo, hladko a bez problémov. Preto, na základe dobrej skúsenosti som ho oslovila opäť.

S pozdravom.

Babeta Kozáková
predávajúca

————

Úspešný predaj domu pri Rimavskej Sobote

Chcela by som poďakovať pánovi Jánovi Medveďovi. Pán Medveď ma telefonicky oslovil na moj inzerát, že predávam dom a ponúkol mi, že ma bude zastupovať v mene realitnej kancelárie v ktorej pracuje. Jeho správanie a pracovný prístup bol na veľmi vysokej úrovni. Mňa veľmi vie ovplyvniť správanie človeka. Buď ma osloví alebo odradí.

Na mňa p.Medveď pôsobil, že je obyčajný správny chlap, ktorý je úprimný, ochotný pomôcť, poradiť. A hlavne pôsobil ako človek so srdcom a nie len ako biznismen v kravate - :-) :-). Takisto chcem poďakovať aj p.Beňušovi a pani právničke Borčinovej za slušné správanie a profesionálny prístup.

S pozdravom
Hroncová.

————

Kúpa chalupy na južnom Slovensku

Chceli by sme sa spolu s manželom poďakovať za profesionálny prístup Vášho tímu pri kúpe chalupy na južnom Slovensku, hlavne pánovi Jánovi Petríkovi, ktorý bol veľmi ochotný nám pomôcť a odviedol svoju prácu na jednotku.

Ďakujeme a budeme pozitívne hodnotenie šíriť ďalej medzi známymi a priateľmi 😀

S pozdravom
A&T Š.

————

Kúpa nehnuteľnosti pri Veľkom Krtíši

Rozhodla som sa Vám napísať spätnú väzbu na základe spolupráce s pánom Petríkom , vašim realitným maklérom. Rada by som naozaj veľmi úprimne vyzdvihla jeho osobu. V živote som už stretla a stretávam dennodenne rôzne osobnosti, ale p. Petrík je TOP!

Dlhšie sme s manželom hľadali nehnuteľnosť, myslím tým skôr obdobie niekoľkých rokov, a počas tohto obdobia sme stretli veľa realitných maklérov. Zároveň sme nehnuteľnosť aj predávali, takže naozaj si dovolím tvrdiť, že maklérov a realitných spoločností sme "stretli" už veľa.
Nechcem Vás samozrejme uberať o čas, ale mám veľkú potrebu s Vami zdieľať naše dojmy a pocity zo spolupráce s p. Petríkom.
Som nesmierne vďačná, že sme mali to šťastie a natrafili práve na takéhoto makléra. Jeho úžasný ľudský prístup, zanietenie a ochota je obdivuhodná!
p. Petrík, robí svoju prácu skvele, je veľmi obetavý a vždy k dispozícii, aj keď sme mali možno nezmyselné otázky 😀 Verím, že mi dáte za pravdu už len na základe skutočnosti , že v nedeľu 06.10.2019 podvečer sme boli pozrieť viacero nehnuteľností s p. Petríkom, a prešli sme veľa kilometrov v tento deň, a dňa 15.10.2019 sme skladali zálohu na jednu z týchto nehnuteľností. Situácia, nebola vôbec jednoduchá, keďže sme ešte v tento deň "bojovali" s predávajúcimi a prvé dve hodiny stretnutia vôbec nevyzerali dobre pre nás. p. Petrík, v tejto neľahkej situácii, nám bol veľkou oporou aj hlavne vďaka nemu, sme sa finálne dohodli s predávajúcimi.
Nejdem sa rozpisovať do detailov, ...
ešte raz by som sa veľmi pekne poďakovala za všetko úsilie a celú spoluprácu s p. Petríkom, je to určite človek na správnom mieste.

Vašu spoločnosť budeme odporúčať všetkým našim známym aj neznámym 😀

PS: veľmi oceňujem aj komunikáciu s ostatnými Vašimi členmi /p. Mašurová, p. Fridrichová /

Držím palce Vám všetkým a želám všetko dobré

S úctou a priateľským pozdravom
Silvia K. s rodinou

————

Kúpa domu v Hornom Sŕní

rádi bychom tímto poděkovali realitní kanceláři Romantické chalupy a obzvláště panu Dolinajovi za profesionální přístup při realizaci koupi nemovitosti v katastru Horné Srnie.
Přístup pana Dolinaje byl velmi profesionální a z jeho jednání bylo od samého začátku patrně, že mu nejde jen o samotný prodej, ale o spokojenost jak prodávajících, tak i kupujících.

Ještě bychom touto cestou rádi poděkovali panu Beňušovi za jeho vstřícnost a čas při podpisu smluv a realizaci samotného obchodu.

Děkujeme a jsme s pozdravem

Emília S. a Jiří L.,
kupujúci

————

Kúpa domu na kopaniciach nad Sobotišťom

Kúpil som nehnuteľnosť o ktorú som mal dlhodobý záujem a tým pádom som ju aj povrchne poznal. Mal som šťastie, že som sa dostal do styku s realitným maklérom s ktorým som absolvoval niekoľko jednaní a ktorý mne podal perfektné informácie o danej nehnuteľnosti ktoré sa zhodovali s mojimi znalosťami o danom dome.
Presne mňa informoval o postupe a skontaktoval mňa s príslušnými pracovníkmi, že to malo úplne hladký priebeh až po zápis do katastra čím mne ušetril mnoho času.
Vzhľadom k tomu, že som už na dôchodku a v mojom produktívnom veku som sa tiež čiastočne venoval obchodnej činnosti musím vysloviť, že tento slušný inteligentný a hlavne pri prejednávaní so mnou trpezlivý mladý muž ovláda svoju profesiu perfektne.
Týmto mužom na správnom mieste je p. R o b e r t  V a c h, ktorému touto cestou ďakujem za korektné vystupovanie pri prejednávaní mojej záležitosti a odporúčam ho aj ostatným klientom pri zabezpečovaní ich chalupárskych chúťok.

S pozdravom
Mareček Pavel, Sobotište

————

Predaj domu v Šelpiciach

Touto cestou chcem poďakovať pani Havelovej za sprostredkovanie a taktiež kolegom a celému teamu realitnej kancelárie Romantické chalupy za dobre a odborne riadený prevod. Ak budem mať možnosť určite Vás odporučím každému kto bude predávať, prípadne kupovať nehnuteĺnosť. Ešte raz ďakujem.

Pavol K. Šelpice predávajúci

————

Kúpa domu pri lese, Bílkove Humence

Pri kúpe nášho domčeka v príjemnom prostredí, bola naša spolupráca s realitným maklérom pánom Róbertom Vachom výborná. Pán Vach mal profesionálny prístup k práci, termíny vždy dodržal a mne ako zákazníkovi vychádzal v ústrety. Snažil sa splniť požiadavky klienta.
Určite ho odporúčame aj ďalším záujemcom o kúpu ich vysnívaného domu, alebo chalupy. Taktiež sme boli veľmi spokojní aj s profesionálnym prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy. Bola to veľmi dobrá spolupráca, všetky transakcie prebehli hladko. Určite odporúčam.

Miroslava S., Bratislava

————

Kúpa chalúpky na Záhorí

Pri kúpe našej chalupy sa nám s pánom Vachom veľmi dobre spolupracovalo, bol priamy, úprimný a vecný.
Páčila sa nám jeho ochota reagovať na naše požiadavky a ich rýchle vybavenie. Nesnažil sa schovať nedostatky nehnuteľnosti.
Určite ho odporúčame aj ďalším záujemcom o kúpu ich vysnívaného domu, alebo chalupy. My sme boli nadmieru spokojní s prístupom pána Vacha ako aj s profesionálnym prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy.

František, Bratislava

————

Predaj chalupy v dedinke Koválovec - Záhorie

Pri predaji našej chalúpky bola spolupráca a komunikácia s realitným maklérom pánom Róbertom Vachom na vysokej profesionálnej úrovni.
Jednoznačne ho odporúčam ďalším potenciálnym záujemcom o kúpu nového domčeka , či chalupy. Páčila sa mi na ňom jeho serióznosť a ústretový prístup ku klientovi.
Taktiež som bola veľmi spokojná a vrele odporúčam RK Romantické chalupy.

L.Kozanková

————

Predaj chalupy v Lazoch pod Makytou

chcem sa touto cestou v mene mojom a mojej manželky poďakovať Vašej maklérke pani Daniele Vladimírovej, za mimoriadnu starostlivosť, ústretovosť a profesionalitu pri predaji našej nehnuteľnosti v Lazoch pod Makytou. Vysoko oceňujeme jej flexibilitu, ochotu, často až za hranicou bežných služieb, kedy venovala práci aj svoj voľný čas, nehľadiac na pokročilú večernú hodinu, či dni voľna, ako aj jej osobnú ochotu sprevádzať záujemcov v nie najľahšie prístupnom teréne a ak to bolo nutné, často aj pešo.

Ďalej sa chcem touto cestou poďakovať aj pani Blanke Mašurovej za jej profesionálny prístup, spoľahlivosť, nebývalú ochotu a neúnavnú flexibilitu pri spracovaní a úpravách zmluvnej dokumntácie. Veľmi oceňujem odbornosť a spôsob komunikácie, ako aj spätné väzby, ktoré sme od nej dostávali.

V neposlednom rade ďakujeme aj ochotnému personálu vo Vašej Bratislavskej kancelárii.

Prajeme Vám všetkým ešte veľa spokojných klientov a úspechov v osobnom, ako i kariérnom živote.

S úctou
Richard Bezák s manželkou

————

Kúpa drevenice v Zliechove

Radi by sme touto cestou vyjadrili poďakovanie RK Romantické chalupy a jej maklérke p. Daniele Vladimirovej za pomoc pri kúpe chalupy. Všetko prebehlo ako po masle.
U pani Daniely Vladimírovej sme ocenili najmä jej ústretovosť, príjemné vystupovanie a profesionalitu, od samého začiatku až po kúpu nehnuteľnosti. Trpezlivo odpovedala na všetky naše otázky a vedela poradiť, usmerniť.
Určite odporúčame ďalším záujemcom. S jej prácou sme boli spokojní a veríme, že sa ešte spolu stretneme, u nás, na chalupe :)
Želáme ešte veľa spokojných klientov!

rodina L. zo Senca

————

Kúpa vidieckeho domu v Mojtíne

Spolupráca bola seriózna a korektná, pani Vladimirova disponovala výbornou odbornou starostlivosťou, na základe ktorej, a samozrejme aj na základe prístupu samotnej realitnej kancelárie, som nehnuteľnosť kúpil.
Určite ju odporúčam aj ďalším potencionálnym záujemcom o kúpu/predaj nehnuteľnosti. Na jej jednaní sa mi najviac páčil prístup, rozhľad, odbornosť, nevtieravosť, empatia a žiadne pokusy o manipulovanie zákazníka, poskytovala dostatok informácií a zodpovedne zisťovala odpovede na otázky, na ktoré v tú chvíľu nebolo možné okamžite odpovedať.
S prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy som bol veľmi spokojný.
Čo bolo dohodnuté platilo nielen do bodky, ale vedeli urobiť viac. RK Romantické chalupy sa nielen priblížila mojej predstave a nákupe nehnuteľnosti, ale aj svojím prístupom ju predčila. Odporúčam.

Martin Šauša, Mojtín

————

Kúpa drevenice v hornej Marikovej

Veľmi pekne ďakujeme za pomoc a ústretovosť pani Daniele Vladimirovej pri hľadaní našej vysnívanej chalúpky.
Oceňujeme hlavne profesionálny prístup, trpezlivosť a že vždy všetko prebehlo stanovený termín a čas.
Z našej strany si ceníme hlavne otvorenosť a čestnosť. Bolo pre nás veľmi výhodné spolupracovať aj s hypotekárnym poradcom ktorého nám odporučila p. Vladimirova/realitná kancelária.
Spolupráca s realitnou kanceláriou a pani Vladimirovou môžeme len doporučiť.

rodina Velegových, Bratislava

————

Predaj domu v Lazoch pod Makytou

Spolupráca s pani Danielou Vladimirovou bola výborná a na profesionálnej úrovni. Určite ju odporúčam ďalším potencionálnym záujemcom o kúpu. V jej jednaní sa mi najviac páčil ľudský prístup a ochota prispôsobiť sa zákazníkovi. Bol som veľmi spokojný aj s prístupom všetkých členov realitnej kancelárie Romantické chalupy.

M. Svorčík, Lazy pod Makytou

————

Predaj drevenice v Mostišti

S pani Danielou Vladimirovou se nám polupracovalo se velmi dobře. Obchod proběhl celkem rychle a ze strany pani Vladimirové bylo dodrženo vše, co jsme si domluvili. Doporučíme ji dalším. Má příjemné vystupování, operativní přístup a zbytečne nespekuluje. S celkovým přístupem RK Romantické chalupy sme byli naprosto spokojeni. Smlouvy byly vypracovány rychle a profesionálně. Vše bylo zabezpečeno - notár, katastr...

Stefan Z., Mostište

————

Kúpa domu v Lazoch pod Makytou

Spolupráca s pani Vladimirovou a realitnou kanceláriou romantické chalupy bola na vysokej úrovni. Bol som veľmi spokojný. Dávam 10 bodov z 10. Určite odporučujem ďalším.

M.K., Púchov

————

Kúpa chalupy v Dohňanoch

Pani Daniela Vladimirova je podľa môjho názoru a doterajších skúseností v tejto oblasti, žil som dve desaťročia mimo územia Slovenska, maklérka pre nehnuteľnosti telom i dušou a bol som už pri prehliadke rozhodnutý nehnuteľnosť kúpiť. Aj touto cestou ďakujem pani Daniele Vladimirovej, ako i realitnej kancelárii Romantické chalupy za bezproblémové a korektné jednanie.

Miroslav Šepták, Dohňany

————

Kúpa domu Moravský sv. Ján

S p. Vachom sa nám spolupracovalo výborne. A odporúčam ho aj ďalším potenciálnym záujemcom. Páčilo sa mi, že sa s ním dalo dohodnúť, či pri čakaní o ďalších jednaniach, alebo pri iných konaniach, ktoré sme potrebovali vybaviť. Romantické chalupy sú spoľahlivá a dobrá realitná agentúra, my sme boli spokojní. Ďakujeme

S pozdravom Eržika Szmolenova, Moravský sv. Ján - kupujúca

————

Predaj domu Gbely

Dobrý deň.
S realitnou kanceláriou Romantické chalupy mám veľmi dobré skúsenosti z minulosti a preto som sa opäť s odpredajom nehnuteľnosti obrátila na p. Roberta Vacha. V jeho serióznej práci ma zaujal prvok zodpovednej spolupráce a záujmu o využitie svojich schopností pri pomoci odpredaja nehnuteľnosti potenciálnym záujemcom. Venoval tomu veľa svojho osobného času. Zmluva bola zostavená jasne a zrozumiteľne, pri mojom osobnom odpredaji nehnuteľnosti pre mňa nevyplývali žiadne sankcie. Chválim aj konečnú prácu celého týmu Romantické chalupy, ktorí v konečnej fáze odpredaja vybavili všetky náležitosti, nemuseli sme cestovať za nejakým podpisom, len nám nabehli na účet peniaze a obdržali sme náležité listiny o odpredaji nehnuteľnosti. Keby som mala ďalšiu nehnuteľnosť na odpredaj, určite by som sa opäť obrátila na Romantické chalupy, nehľadala by som žiadnu inú realitnú kanceláriu. P. Vachovi a celému týmu ktorí sa podieľali na odpredaji nehnuteľnosti ešte raz veľmi pekne ďakujem.

S pozdravom Koróniová

————

Predaj chalupy Plavecký Mikuláš - Záhorie

Pri predaji mojej chalupy v malebnom prostredí obce Plavecká Mikuláš prebiehala intenzívna spolupráca s realitnou maklérkou p. Jaroslavou Zábražnou na veľmi profesionálnej a zároveň ľudskej úrovni.
Páčila sa mi odhodlanosť zotrvať pri predaji a úspešne nájsť kupcu i napriek mojim veľkým obavám, keďže predmetná chalupa zdieľa spoločný dvor.
Veľmi rada ju odporučím iným majiteľom, ktorí sa rozhodujú predať svoj rodinný dom, chalupu či chatu.

p. Marta V., Bratislava

————

Predaj chaty Hradište - poďakovanie

Milý pán Medveď, veľmi pekne ďakujem za ochotný a ústretový prístup pri predaji mojej chaty. Cením si Vás nielen ako profesionála "realiťáka", ale najmä ako úprimného, otvoreného, trpezlivého a chápavého človeka, ktorý vždy dodržal, na čom sme sa dohodli a veľmi mi v živote pomohol. Ďakujem, že ste urobili všetko pre to, aby sa chata predala za tým účelom, ako som si to priala a tiež veľmi milej osôbke, ktorá ju bude určite užívať, ako si táto nehnuteľnosť zasluhuje a ktorá má rada nádhernú prírodu, ktorá ju obklopuje.
Ďakujem ešte raz za všetko a v ďalšej práci Vám želám veľa úspechov a radosti :-)

Eva Muchová

————

Predaj chalupy Liptovská Lúžna

Veľmi pekne ďakujeme za profesionálny prístup, za spoluprácu, ktorá prebehla rýchlo a ústretovo z Vašej strany v každom ohľade.
Ďakujeme celému kolektívu spoločnosti Romantické chalupy, na ktorých budeme spomínať len v tom najlepšom.
Prajeme Vám veľa zdravia a úspechov.

Katarína Ď. a Gabriela F.

————

Kúpa domu Bílkove Humence

Spolupráca s pánom Róbertom Vachom bola výborná. Páčila sa mi jeho ochota reagovať na všetky na naše požiadavky a zabezpečiť ich rýchle vybavenie. Celkový prístup realitnej kancelárie Romantické chalupy bol profesionálny, boli sme veľmi spokojní. Určite ho budeme ďalej odporúčať aj ďalším potencionálnym záujemcom o kúpu/predaj nehnuteľnosti.

Viera P, Bratislava

————

Predaj chalupy Plavecký Mikuláš - Záhorie

Pri predaji mojej chalupy v malebnom prostredí obce Plavecká Mikuláš prebiehala intenzívna spolupráca s realitnou maklérkou p. Jaroslavou Zábražnou na veľmi profesionálnej a zároveň ľudskej úrovni. Páčila sa mi odhodlanosť zotrvať pri predaji a úspešne nájsť kupcu i napriek mojim veľkým obavám, keďže predmetná chalupa zdieľa spoločný dvor. Veľmi rada ju odporučím aj iným majiteľom, ktorí sa rozhodujú predať svoj rodinný dom, chalupu či chatu.

p. Marta V., Bratislava

————

Predaj rodinného domu Vištuk

Spolupráca s pani Hanou Vlaskovou bola na veľmi dobrej úrovni. Páčil sa mi najmä jej ústretový a seriózny prístup.

predávajúci, Vištuk

————

Predaj domu Cinobaňa

Pani Evu Fridrichovu mozem len odporucit. Prijemna komunikacia, ustretovost, profesionalita. Maximalna spokojnost.

M.Koporova

————

Kúpa chaty Malý Lipník

So spoluprácou s maklérom Michalom Pjechom som bol spokojný, všetko prebehlo v poriadku a v dohodnutý čas.

M.Dudjak

————

Predaj chaty - Malý Lipník

Vašu RK sme si vybrali pre viacročné pôsobenie špeciálne v oblasti rekreačných zariadení. Prístup makléra p. Pjechu bol na dobrej profesionálnej úrovni, osobný kontakt a spolupráca bez problémov. Z našej strany je optimálna spokojnosť.

S prianím dobrého zdravia a mnohých úspechov v r. 2018,

Flešárovci

————

Predaj rodinného domu Kotmanová

Chcela by som sa poďakovať p.Fridrichovej za príjemnú spoluprácu pri úspešnom predaji nehnuteľnosti.

Ďakujem Strečková

————

Predaj nehnuteľnosti Mašková

Chcela by som sa poďakovať p.Fridrichovej za vynaloženie 100 percentnej námahy a snahy pri
predávaní nehnuteľnosti v Maškovej pri Lučenci.
Zaslúži si moje vysoké ocenenie s akým záujmom pristupuje k svojej práci.

E . Kováčová

————

Kúpa chalupy Vrbovce

Spolupráca s p. Vachom bola pri kúpe mojej chalúpky výborná. Prejavil profesionálny prístup pri všetkých našich stretnutiach. Otvorene a pravdivo nás informoval o stave nehnuteľnosti, postupe predaja a všetkých s tým spojených potrebných krokoch. Odporúčam ho aj ďalším potenciálnym záujemcom o kúpu nehnuteľnosti. V jeho jednaní sa mi najviac páčila jeho profesionalita, otvorenosť a čestnosť. Bolo aj pre nás výhodné spolupracovať s hypotekárnym poradcom ktorého nám odporučila realitná kancelária. Ušetril nám množstvo času a energie. Oceňujem že sa príliš nesnažil presadzovať určitú banku, ale snažil sa vyhľadať pre nás najvhodnejšiu ponuku.

Taktiež som bol spokojný s celkovým prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy.Po počiatočnej nedôvere, sme v konečnom dôsledku boli s prácou realitnej kancelárie nadmieru spokojní. RK zabezpečila celý proces kúpy nehnuteľnosti. Poskytla všetky právne služby, a zabezpečila všetky potrebné kroky na všetkých úradoch.

Ľubomír M., Bratislava

————

Predaj chalupy Záhorie

S pánom Róbertom Vachom sa mi pri predaji môjho domu spolupracovalo veľmi dobre, operatívne spolupracoval s predajcom i kupujúcim. Odporúčam ho aj ďalším potenciálnym záujemcom o predaj domu. V jeho jednaní sa mi páčil odborný prístup k zákazníkovi, bolo vidieť že má dlhoročné skúsenosti. Celkovo môžem vysloviť spokojnosť a doporučiť kolektív realitnej kancelárie ďalším klientom.

Štefan A. – Záhorie

————

Predaj chalupy Myjavské kopanice

Pri predaji mojej nehnuteľnosti sa mi s pánom Róbertom Vachom spolupracovalo veľmi dobre a bola som nadmieru spokojná.
Určite ho odporúčam aj iným potenciálnym záujemcom, lebo pri predaji som nemala žiadne starosti, páčilo sa mi na pánovi Vachovi ochota, diskrétnosť a slušnosť. Bolo mi výhodné poveriť realitnú kanceláriu Romantické chalupy exkluzívnym zastupovaním, bola som nadmieru spokojná a určite by som sa v budúcnosti na Vás obrátila zasa.
Ďakujem za spoluprácu.Predávajúci – Myjavské kopanice

————

Kúpa chalupy pri Lučenci

Chcela by som sa poďakovať pani Ing. Eve Fridrichovej za jej ochotu stráviť s nami nedeľu na obhliadkach. Je to veľmi milá, profesionálna a veľmi ochotná maklérka, vážime si jej prácu a odporúčam ju každému, kto hľadá chalupu v tomto regióne. Boli sme s jej profesionálnym prístupom veľmi spokojní. Prajeme Vám veľa úspechov.

Ďakujeme rod. Meňhertová

————

Kúpa domčeka snov – polosamoty Javorina

Veľmi pekne ďakujeme za ústretový a profesionálny prístup makléra Jána Medveďa. Vďaka Vám a Vaším kolegom, ktorí sa postarali o právnu stránku kúpy, sme získali nádhernú nehnuteľnosť na polosamote v časti Javorina,o akej sme roky snívali. Tisíckrát vďaka.

Ľubica Veverková, kupujúca

————

Kúpa domu Senec

Pri kúpe rodinného domu v Senci sa mi s pani Vlaskovou spolupracovalo dobre, na jednania bola pripravená, má vzťah k nehnuteľnostiam, je nevtieravá a priama. Pokiaľ by sa ma niekto v tejto lokalite a segmente /chalupy a domčeky/ pýtal, posuniem kontakt. Na jednaní pani Vlaskovej sa mi páčila jej priamosť a vzťah k stavebným objektom. S jednaním realitnej kancelárie Romantické chalupy som bol spokojný, podľa možností a okolností sú nápomocní.

Michal G., Senec

————

Kúpa domu Osuské

S pánom Róbertom Vachom sa mi pri kúpe našej novej chalúpky výborne spolupracovalo. Je to profesionál, ktorý bol na každé naše stretnutie veľmi dobre pripravený, má výbornú komunikáciu a príjemné vystupovanie. Celá kúpa, ktorú sprostredkovala RK Romantické chalupy, prebehla rýchlo, bez najmenších problémov, proste výborná spolupráca.

Marek Albert, Trnava

————

Predaj domu Podbranč

S pánom Vachom bola spolupráca na vysokej profesionálnej úrovni. Odporučil by som ho každému záujemcovi o kúpu/predaj nehnutelnosti. V mojom prípade ma oslovila jeho schopnosť improvizácie a návrh riešenia v konkrétnom zložitom prípade. Prístup realitnej kancelárie Romantické chalupy môžem hodnotiť prostredníctvom prístupu pana Vacha ako profesionálny.

Radoslav M., Záhorie

————

Kúpa domu Sobotište

Som maximálne spokojný so spoluprácou s pánom Róbertom Vachom pri kúpe mojej nehnuteľnosti v obci Sobotište na Záhorí.
Najviac sa mi na ňom páčila jeho serióznosť. Rovnako som veľmi spokojný aj s celkovým prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy.

M.Dobrucký, Sobotište

————

Predaj pozemku Kapišová

Vážený pán Mgr. Riško, chcel by som Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu odbornú pomoc a za Vašu trpezlivosť pri predaji pozemku v Kapišovej. Za Vašej i za pomoci p. JUDr. Borčinovej sa predaj a prepis uskutočnil bez problémov. Ste skutočne profesionál a za Všetko Vám ešte raz ďakujem. Až budeme bývať v Kapišovej, možno sa niekedy aj osobne ešte raz stretneme. Prajem Vám i Vaším blízkym všetko dobré, hlavne pevné zdravie.

Ján G., Ostrava, kupujúci

————

Kúpa domu Tureň

S pani Hanou Vlaskovou sa nám spolupracovalo veľmi dobre, keďže to bola prvá skúsenosť kupovania nehnuteľnosti cez realitnú kanceláriu, nemám to ako porovnať, ale bola milá a ochotná všetko ukázať. Kúpa prebehla bez problémov. Určite ju odporúčam aj ďalším kupujúcim. Páčilo sa mi jej rýchle jednanie a ochota dohodnúť sa. Oceňujem aj prístup realitnej kancelárie Romantické chalupy, ktorý je na profesionálnej úrovni.

Dominika M.,Tureň, kupujúca

————

Kúpa domu Koválovec

Pri kúpe mojej novej nehnuteľnosti sa mi s pánom Róbertom Vachom výborne spolupracovalo, je to seriózny realitný maklér, všetko prebehlo bez komplikácií, v súlade s mojimi očakávaniami. Rozhodne ho odporúčam aj ďalším potenciálnym záujemcom o kúpu/predaj nehnuteľnosti. V jeho jednaní sa mi najviac páčila dochvíľnosť, príjemné vystupovanie, komunikácia. Zároveň som veľmi spokojná aj s celkovým prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy.

Zuzana M.,Koválovec, kupujúca

————

Kúpa domu Podbranč

S p. Vachom bola spolupráca od začiatku na vysokej úrovni a tak to aj zostalo. Páčilo sa mi hlavne ústretové jednanie, ochota a najmä podanie jasných informácií o danej nehnuteľnosti. Realitnú kanceláriu Romantické chalupy odporúčam aj ďalším kupujúcim a predávajúcim. Všetci zamestnanci realitnej kancelárie Romantické chalupy, s ktorými som prišiel do kontaktu, boli na vysokej profesionálnej úrovni a i keď toto bol môj prvý osobný kontakt s realitnou kanceláriou, bol som s celkovým prístupom veľmi spokojný.

P.D., Myjava, kupujúci

————

Kúpa domu Bilkove Humence

Spolupráca s p. Vachom bola na vysokej úrovni, rýchle jednanie, ústretovosť, spoločné hľadanie riešení. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu, profesionálne jednanie, dodržiavanie slova, čo je v dnešnej dobe naozaj podstatný krok pri dôvere kupujúceho a predávajúceho. Realitnú kanceláriu Romantické chalupy odporúčam aj ďalším kupujúcim a predávajúcim. Spokojnosť na vysokej úrovni. My sme svoj vytúžený domček už našli.

Mária R., B.H,, kupujúca

————

Predaj domu Lopašov

Pri predaji našej nehnuteľnosti spolupráca s pánom Róbertom Vachom bola na profesionálnej úrovni. Odporúčam ho i ďalším potencionálnym záujemcom. Bol veľmi milý, ochotný spolupracovať nonstop 24 hod. a celý týždeň, neriešil, že je sobota a mám voľno a pod., bol stále k dispozícii. Bolo výhodné poveriť RK, pretože jediná zo 4 RK dokázala našu nehnuteľnosť za našich dosť ťažkých rodinných podmienok predať, za čo im patrí srdečná vďaka. Celkove sme boli spokojní s prístupom a jednaním RK Romantické chalupy. Ďakujeme.

Mária K., Lopašov, predávajúca

————

Kúpa domu Šajdíkove Humence

S pánom Vachom sa výborne spolupracovalo, prišiel ukázať nehnuteľnosť aj niekoľko krát, odporučil kontakty, bol veľmi ochotný riešit rôzne situácie, ktoré sa počas našej spolupráce udiali. Odporúčam ho aj ďalším predávajúcim a kupujúcim. Celkový prístup realitnej kancelárie bol v pohode. Oceňujem aj dobré zmanažovanie realitky, nakoľko som sa stretol aj s pánom majiteľom.

Adrián K., Šajdíkove Humence, kupujúci

————

Kúpa domu Lopašov

Spolupráca s pánom Róbertom Vachom bola na profesionálnej úrovni. Oceňujem ochotu a serióznosť pána Vacha, za všetko mu patrí moje poďakovanie. Odporúčam ho kupujúcim ako aj predávajúcim, bol veľmi priateľský, komunikácia s ním bola skvelá. S realitnou kanceláriou Romantické chalupy som bol maximálne spokojný, želám veľa úspechov a každému ju odporučím.

Peter A.,Lopašov, kupujúci

————

Kúpa domu Nová Dedinka

S pani Vlaskovou sa mi pri kúpe spolupracovalo veľmi dobre. Najviac sa mi páčil jej profesionálny prístup. Som veľmi spokojný aj s celkovým prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy.

Juraj D., Nová Dedinka, kupujúci

————

Predaj vidieckeho domu pri Trnave

Ako sa Vám spolupracovalo pri predaji vašej nehnuteľnosti s pánom Róbertom Vachom ?
Spolupracovalo sa mi jednoducho veľmi dobre. Pán Vach na mňa pôsobil ako skúsený profesionál s veľmi korektným prístupom. Jednoznačne ho preto odporúčam aj ďalším potencionálnym záujemcom o predaj nehnuteľností.

Čo sa Vám v jeho jednaní najviac páčilo ?
Ako som už spomínal, skúsenosti, profesionalita, korektnosť. Veľmi oceňujem, že ma pán Vach netlačil do korekcie ceny nehnuteľnosti, napriek tomu, že bola v ponuke dlhé mesiace, mnou požadovaná cena bola pre neho proste niečím posvätným. Takisto fakt, že ma telefonicky kontaktoval len v prípade seriózneho záujmu zo strany kupujúceho.

Bolo pre Vás výhodné poveriť RK Romantické chalupy výhradným zastupovaním ( exkluzivitou ) a prečo ?
Za celú dobu predaja (cca 15 mesiacov) som predávanú nehnuteľnosť nemusel ani raz navštíviť a ani som ju pre svoju zaneprázdnenosť nenavštívil. Realitná kancelária ošetrila celý proces, vrátane odhlásenia nehnuteľnosti z odberu energii. Myslím, že to hovorí za všetko.

Ako ste bol spokojný s celkovým prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy ?
Od uvedenia nehnuteľnosti na trh, cez samotný proces jej predaja, trochu zdĺhavého vybavovania hypotéky (nie však vinou realitky), dotiahnutia zmluvy a samotného podpisu zmluvy som jednal s odborníkmi vo svojich profesiách, či už s pánom Vachom, neskôr s pani doktorkou JUDr. Borčinovou a zlatým klincom bolo stretnutie so samotným majiteľom Romantických chalúp, pánom Harmanom pri záverečnom podpise zmlúv.

Robert Šesták, Partizánske, predávajúci

————

Kúpa chalupy Borský Mikuláš

S pánom Vachom sa mi počas kúpy našej chalupy spolupracovalo veľmi dobre. Na čom sme sa dohodli platilo a snažil sa nám v každom smere vyjsť v ústrety.

Viem oceniť, keď ľudia robia nad rámec svojich povinností. Na pánovi Vachovi je zjavné, že má rád svoju prácu a žije ňou.

Celková spolupráca bola viac než uspokojivá. V realitnej kancelárii Romantické chalupy sa stretli zodpovední a pracovití ľudia, ktorí pripravili hladký prevod, dnes už našej, nehnuteľnosti.

Zuzana T, Bratislava, kupujúca

————

Predaj domu Záhorie

Spolupráca s pánom Róbertom Vachom ohľadom predaja nehnuteľnosti bola výborná. Určite ho odporúčame aj ďalším potenciálnym záujemcom o predaj či kúpu nehnuteľnosti. Pán Vach jedná pohotovo, k veci, je vytrvalý a profesionálny. S prístupom Vašej RK sme boli spokojní, oceňujeme profesionalitu a promptnú realizáciu celého procesu.

ďakujeme za spoluprácu a želáme veľa úspechov
Andrea, Bratislava, kupujúca

————

Kúpa domu Dolná Krupá

S pánom Róbertom Vachom sa nám spolupracovalo výborne. Páčila sa nám jeho pripravenosť a ochota dohodnúť si stretnutia aj v netradičných termínoch. Ak bude príležitosť, určite ho odporučím aj ďalším potencionálnym záujemcom o kúpu/predaj nehnuteľnosti.

Zároveň pre nás bolo výhodné spolupracovať s hypotekárnym poradcom ktorého nám odporučila realitná kancelária. Celkovo sme spokojní s prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy.

Milan Ch., Trnava, kupujúci

————

Predaj chalupy Hačava

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii „Romantické chalupy“ za profesionálny prístup pri kúpe našej chalupy v Hačave.

Komunikácia s maklérom p. M. Dávidom bola skvelá.

Pri každej našej otázke nám bol stále k dispozícií. Boli sme veľmi spokojní s jeho profesionálnym prístupom.

Ďakujeme,
manželia Bibkoví z Košíc, kupujúci

————

Kúpa domu s pozemkom pri Veľkom Krtíši

Cez Vašu realitnú kanceláriu som si zakúpil dom s pozemkom, ktorý bol na tom dosť zle, čo sa týka prístupovej cesty, ktorú nemal. Napriek všetkým pochybám som vďaka Vašej maklérke Alžbete Marekovej, kúpil túto nehnuteľnosť.

Som veľmi spokojný s kúpou a celým procesom predaja. Pani Mareková k nám bola k dispozícii vždy, keď sme ju potrebovali, odpovedala nám na všetky otázky a zároveň povybavovala všetky náležitosti s predajom a aj prepisom na katastri. Nachádzam sa mimo Slovenska, takže som nesmierne ocenil snahu a pomoc pani Marekovej, ktorá nás oslobodila od behania po úradoch.

Som veľmi rád, že sa nás ujala práve pani Mareková, ktorá nám naďalej pomáha a radí vo svojom voľnom čase s kúpou obecného pozemku, aby sme mali už aj tú prístupovú cestu.Veľmi nám uľahčila tú zlú situáciu. K mojej veľkej spokojnosti veľká vďaka pani Marekovej a Vám, že si viete vybrať správnych ľudí, ktorý takouto prácou zveľaďujú Vašu firmu a Vaše meno.

Ak ešte niekedy budem kupovať nehnuteľnosť bude to určite cez Vašu firmu. S pozdravom a pekný deň Vám prajem

Juraj Divílek, kupujúci

————

Predaj chalupy na Gemeri

Veľmi si vážim vzájomnú korektnú spoluprácu s pánom Medveďom pri predaji našej chalupy na Gemeri. Predaj prebehol v korektnom duchu, v dohovorených intenciách a s klientom u ktorého sú predpoklady pre pokračovanie dobrých susedských vzťahov.

Chalupu nie s ľahkým srdcom strácam. Je v tom 35 rokov aktívneho života a strácam aj dobrých susedov, takmer kamarátov. V pani Rešetovej vidím predpoklady pre pokračovanie predchádzajúcich dobrých susedských vzťahov.

Profesionálna erudícia p. Medveďa spojená s korektným konaním je obdivuhodná. Za vaše služby sme Vám trvale vďační a ešte raz srdečne ďakujeme. Sme radi, že sme Vás stretli.

MUDr. Viliam Holuby s manželkou, predávajúci

————

Kúpa chalupy na Gemeri

Blog Jan Medved Prihradzany

Chcem poďakovať realitnej kancelárii za profesionálny prístup pri kúpe mojej chalupy na Gemeri . Všetko za mňa vybavili, bola som veľmi spokojná s prístupom p. Medveďa ako makléra.

Klaudia Rešetová, kupujúca

————

Osobná asistencia pri predaji domu na Záhorí

Páčila sa mi serióznosť, informovanosť a sympatický prístup makléra pána Róberta Vacha, ktorý bol napokon potvrdený dokonalým procesom predaja, vybavenia legislatívy. Vyhovovala mi precíznosť pri zadaní požiadavky predávajúceho. Odporúčania pri stanovení ceny, najlepšieho času predaja a napokon celkové sympatické vyžarovanie pána Vacha ako človeka a to je slovami ťažko popísať.

Bez zaváhania by som ho odporúčal aj ďalším potenciálnym záujemcom o predaj. A aj sa tak stalo a pán Vach predaj už rieši.

Ďalšou výhodou bolo poveriť RK Romantické chalupy výhradným zastupovaním ( exkluzivitou ), pretože som očakával osobnejší prístup. Tak sa aj stalo.

Pán Vach je vzorom pre realitných maklérov. Skôr by som tú funkciu po skúsenosti s nim premenoval na: Osobný asistent predaja nehnuteľnosti.

Eduard Silný, Trnava, predávajúci

————

Rýchly predaj chalupy Suchohrad

Na predaj nehnuteľnosti v obci Suchohrad ma oslovila maklérka p. Jaroslava Zábražná z Romantických chalúp.

Priznám sa, že som súhlasila napriek tomu, že som bola zo začiatku skeptická, bola to v poradí už štvrtá agentúra. Svojou profesionálnosťou, prístupom, slušnosťou a ochotou ma hneď zaujala. Svojou pracovitosťou dosiahla nemožné.

Nehnuteľnosť sa predala v rekordnom čase, za čo som jej veľmi, veľmi vďačná.

Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a aby Vás práca tešila čo najdlhšie.

Spokojná klientka Petrášová, predávajúca

————

Predaj usadlosti Budiná-Lazy

Ako klient som bol veľmi spokojný so službami RK a všetko okolo predaja prebiehalo v poriadku. Realitná maklérka Evka Fridrichová bola milá a ochotná vo všetkom vyhovieť. Predaj chatovej usadlosti Budiná-Lazy prebehol bez problémov a vrele odporúčam túto RK a aj ich maklérku. Ďakujem,že som mohol využiť ich služby.

Spokojný klient Ján, predávajúci

————

Kúpa chaty na Ružinej

Radi by sme sa poďakovali pani Fridrichovej za ochotu a čas, ktorý nám venovala počas obhliadky rekreačných chát pri jazere Ružiná. Pani Fridrichova bola veľmi ústretová a milá napriek tomu, že sme si dohodli stretnutie len hodinu vopred.

Ing. Alexandra Sopirová, kupujúca

————

Kúpa chalupy vo Vojke nad Dunajom

Pani Vlasková vždy veľmi promptne reagovala na moje telefonáty alebo maily. Mal som istotu, že robí všetko pre to, aby kúpa a aj predaj prebehli čo najhladšie a aby som bol ja aj predávajúci spokojný. To, na čom sme sa dohodli, vždy platilo. Tiež som mal istotu, že ma pani Vlasková nechce žiadnym spôsobom obísť, a že naša komunikácia je otvorená a priateľská.

Na jednaní s pani Vlaskovou sa mi najviac páčila spontánnosť a priateľskosť. Spoznal som sa s ňou pri kúpe nehnuteľnosti a kontakt udržiavame až doteraz. Pani Vlasková mi prirodzene navrhla, že mi môže pomôcť s projektom na rekonštrukciu danej nehnuteľnosti. Aj s tým som bol veľmi spokojný. Obzvlášť som ocenil jej nápaditosť, praktickosť a hlavne ochotu mi maximálne vyhovieť.

Celkový prístup realitnej kancelárie Romantické chalupy bol v poriadku, nemám žiadne výhrady. Kancelária mala seriózny a priateľský prístup pri spisovaní kúpno-predajnej zmluvy.

Tomáš K., Bratislava, predávajúci

————

Predaj vidieckeho domu v Rajke

S pani Vlaskovou sa mi spolupracovalo veľmi dobre a v budúcnosti s ňou budem určite spolupracovať ďalej.

Je to osoba, ktorej môže každý s pokojným srdcom vložiť do rúk predaj, prípadne kúpu nehnuteľnosti.

Páčilo sa mi, že pani Vlasková má odborné znalosti zo stavebníctva, technické znalosti, dokáže odborne posúdiť stavbu, taktiež jej ľudský prístup je príkladný. Dokonca pravdepodobne zachránila život jednému vagabundovi ktorého som náhodou stretol a nebyť jej prítomnosti asi by som ho zabil :-)

Celkový prístup realitnej kancelárie Romantické chalupy hodnotím pozitívne.

Peter Z., Rajka, predávajúci

————

Predaj chalupy na Záhorí

S pánom Róbertom Vachom sa mi spolupracovalo veľmi dobre, jeho prístup bol profesionálny, seriózne jednanie bolo u neho samozrejmosťou a bola som veľmi milo prekvapená ako rýchlo sa všetko vybavilo.

Všetkým, ktorí sa ma pýtali na predaj, som ho pochválila a doporučila.

Vždy vravel k veci, nikdy nezahováral, jednal priamo a otvorene, a pritom veľmi slušne. To sa mi najviac páčilo.

S celkovým prístupom realitnej kancelárie Romantické chalupy som bola tiež veľmi spokojná, či už s pani právničkou, s ktorou som niekoľkokrát telefonovala, s pánom majiteľom, pred ktorým sme podpisovali zmluvy a nakoniec aj s dodržaným termínom pri prevode financií.

Marta Vajdová, predávajúca, Záhorie

————

Kúpa domu na Záhorí

Spolupráca s pánom Vachom prebiehala na profesionálnej úrovni. Menovaného odporúčam kupujúcim ako aj predávajúcim nehnuteľnosti. Komunikácia ako aj jednanie bolo na vysokej úrovni. Celkovo som bol nadmieru spokojný a realitnú kanceláriu Romantické chalupy môžem iba odporučiť a kladne hodnotiť. Nie je nič čo by som chcel menovanému alebo realitnej kancelárie vytknúť.

S pozdravom Ladislav S., Bratislava, kupujúci

————

Kúpa chalupy na Záhorí

1. Spolupráca s pánom Vachom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Z jeho prístupu som cítil pozitívny prístup ku klientovi.
2. Pána Vacha odporúčam aj ďalším klientom, ktorí chcú predať alebo kúpiť nehnutelnosť rýchlo a za najlepšiu cenu.
3. Páčil sa mi profesionálny prístup, jasné pravidlá, rýchlosť akou prebiehal predaj.
4. Realitná kancelária Romantické chalupy, je vysoko profesionálna, ovláda prácu s klientom, má prehľad o trhu s realitami. Som jeden zo spokojných klientov a doporučujem ju.

Andrej Gočár, kupujúci

————

Predaj chalupy na Horehroní

Ďakujem pánovi Medveďovi za profesionálny prístup, flexibilitu a odborné rady pri predaji našej nehnuteľnosti.

P.S.: Ak budeme potrebovať služby realitnej kancelárie, využijeme jeho služby aj v budúcnosti.

Želám mu veľa pracovných úspechov.
p. Kušpálová, predávajúca

————

Kúpa chalupy v Malej Lehote

Chcel by som sa touto cestou poďakovať celému tímu, ktorý so mnou komunikoval a spolupracoval pri kúpe chalupy v Malej Lehote, za vysoko profesionálny prístup. Počnúc pánom Magušinom, cez právne oddelenie, končiac pánom Beňušom.

Bohužiaľ, na Slovensku profesionálny prístup k zákazníkovi nie je stále štandardná vec. O to viac oceňujem prácu ľudí zo spoločnosti Romantické chalupy. Podotýkam, že to nie je moja prvá kúpa, či predaj nehnuteľnosti cez realitnú spoločnosť.

Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov
Marian Č., kupujúci

————

Predaj vidieckeho domu na Liptove

Dobry den pani Judr. Borčinová, pan Palušák a pan Benuš,

Rada by som Vam podakovala za Vasu spolupracu.
Aj napriek tomu ze som v zahranici sa mi Vdaka Vam podaril predaj.
Zelam Vam mnoho uspechov co si myslim ze ochotnym a uprimnym ludom ako vam sa bude darit.

Prijemny den zelam,
Anita H., predávajúca

————

Ďakujem Vám za vaše služby pri predaji chalupy v Pukanci

Zvlášť by som chcela oceniť profesionálny prístup pána Beňuša pri nečakaných prekážkach, ktoré vznikli už pri poslednej fáze predaja. Mrzí ma, že som musela vyprázdňovať pajtu na žiadosť pána Ch…, ale to hlavne kvôli pánovi K… mohli mať drevo na kúrenie. Teší ma, že pán Gažúr nakoniec našiel tých správnych ľudí. Ešte raz Vám dakujem bola som spokojná s Vašimi službami.

Darina Č.
normovač, predávajúca

————

Kúpa domu v Kleňanoch

Dobrý deň pani Mašurová,

dodatok za Kleňany je odovzdaný na katastri, p. M…. sľúbila, že to dnes urobí.
Ešte sa vraj nestretla s tak dobre formulovanou kúpnou zmluvou, ako je tá Vaša za Kleňany, ste jednička :-)

Ďakujem, Pekný deň
Alžbeta M., kupujúca

————

Kúpa chaty vo Vysokých Tatrách

Dobry den pan Pjecha,

tak len strucne v bodoch:

  • 1.cast – obhliadka – OK
  • 2.cast – priprava zmluv – OK
  • 3.cast – podpisovanie zmluv – OK

ziadne vyhrady. Pacilo sa mi ako ste sa postavili k tomu, ze neboli zmluvou poriesene cesta a trafostanica (aj ked nie Vasou vinou)

celky dojem velmi dobry, profesionalny pristup
Juraj Jurco, kupujúci

————

Predaj bytu v historickej budove vo Vyšných Hágoch – Vysoké Tatry

Boli sme s Vami maximálne spokojný, keďže predchádzajúcim dvom maklérom sa ani po dlhom čase nepodarilo sprostredkovať predaj našej nehnuteľnosti a po Vašom prevzatí sa byt takmer okamžite predal.

Ďakujeme, pomohli ste nám splniť náš sen.
katka michliková, predávajúca

————

Predaj chalupy Brutovce – Levočské vrchy

S poľutovaním musím skonštatovať, že bohužiaľ :-) nemám vám čo vytknúť. Fakt úprimne, milo ste nás prekvapili, že vôbec niekto prejavil záujem v takej lokalite a navyše ste to dotiahli do správneho konca. Ešte raz véééľke ĎAKUJEME a verte tomu, že budeme o vás šíriť samé dobré správy.

S pozdravom
spokojná rod. Dutková-Tomalová, predávajúca

Želáme vám veľa spokojných klientov a veľa úspešných obchodov.

————

Kúpa chalupy na Jezersku

Vzhladom na to, ze sme si pred nedavnom kupili prostrednictvom RK Romanticke chalupy chalupu na Jezersku, rada by som podala touto formou strucnu referenciu a hodnotenie kupy nehnutelnosti.

Kupa chalupy bola realizovana prostrednictvom maklera Michala Pjechu, s pristupom ktoreho sme boli velmi spokojni, vzhladom na to, ze nam maximalne vychadzal v ustrety pri dohadovani stretnuti a obhliadok viacerych chalup, poskytol viacero odbornych rad pri vybere miesta a typu nehnutelnosti.
Takisto so sluzbami p.Benusa, ktory sa nami vybavoval zmluvy a pod. sme boli maximalne spokojni.

Mozno nedostatkom pre nas bolo tazkopadne vybavovanie uveru cez B.Bystricu, dostavali sme rozne informacie z roznych stran, ktore sme nevedeli spravne vyhodnotit, preto sme znovu kontaktovali p.Pjechu a p.Benusa, ktori nam velmi ochotne a velmi odborne poradili.

Prajem RK vela pracovnych uspechov.
K. Culkova, kupujuca