Ján Medveď – priateľský maklér, skaut, jaskyniar a prírodný človek

Instagram
Vytlačiť

Kto si?  V akom regióne pôsobíš?


Volám sa Ján Medveď, bývam v malej dedinke Rimavské Zalužany v okrese Rimavská Sobota. V Romantických chalupách pôsobím ako maklér už od roku 2008 v okresoch Rimavská Sobota, Poltár, Revúca, časť Detvianskeho a Breznianskeho okresu.

Som skaut, jaskyniar a prírodný človek. Mám rád voľnosť, prírodu a hlavne pocit radosti, keď si niekto kúpi starú nehnuteľnosť, prerobí ju podľa vlastných predstáv a je spokojný.

Mám veľa klientov, s ktorými som sa spriatelil. Keď idem okolo, tak za zastavím pozrieť, ako sa im darí.Prečo máš rád svoj región?  Čo ťa baví na tejto práci, prečo ju robíš?


Môj región je veľmi chudobný na prácu. Je tu veľká nezamestnanosť, no bohatý kraj na peknú prírodu a dobrých ľudí. Svojim klientom zvyknem hovoriť: „Je to Bohom zabudnutý, ale pekný kraj.“

Rád predávam domčeky v malých horských dedinkách alebo na samotách, kde im niekto dá chalupárskeho ducha. Veľmi rád pomôžem ľudom nájsť svoju vysnívanú chalupu na oddych, rekreáciu, bývanie, prípadne hospodárenie.
Čo ľudia u teba v regióne hľadajú? Čím je tento región zaujímavý a atraktívny?


V mojom regióne nie je veľa atrakcií. Je tu rekreačná nádrž Teplý Vrch (dlhodobo najteplejšia nádrž na Slovensku), rekreačná oblasť Kurinec, lyžiarske stredisko Kokava Línia, Látky, Rejkovo Tisovec, viacero malých vlekov. Tento región je atraktívny práve svojimi samotami a polosamotami –  Klenovec, Kokava, Ratkovské Bystré, Lom nad Rimavicou, Látky a Muránska Zdychava. Je tu taktiež Národný park Muránska planina. Toto sú oblasti, ktoré mám rád aj ja. Som v prírode. Je to skôr koníček ako práca.

Aký najlepší zážitok si zažil pri tejto práci?


Keď sa ma klienti pýtajú, či tu nie sú medvede, tak hovorím, že jeden tu určite je :-). Ale keď som skutočne videl na obhliadke medvedie stopy v blate, mi nebolo všetko jedno….

No moje motto znie: “ VŠETKO JE DOBRÉ TAKÉ, AKO JE.“


Každá situácia nás niekam donesie a čas ukáže, čo sme sa z toho naučili :-) Ak by niekto mal záujem k tomuto mottu poznám pekný príbeh, tak sa ma naň pokojne opýtajte, ak sa stretneme :-).Ján Medveď
maklér Romantické chalupy


Komentáre:

Komentár: predaj chalupy – vďaka

Váž.pán Medveď.
Chcem sa Vám poďakovať za korektný postup pri predaji našej chalupy v Prihradzanoch.
Predaj sa uskutočnil podľa našich predstáv a aj u pani Rešetovej sú predpoklady pre dobrú susedu. Je nám to trochu ľúto, za milým a bezproblémovým prostredím. Za Vašu korektnú prácu a za našu spokojnosť Vám ešte raz ďakujeme.
Viliam Holuby MUDr s manželkou


Ďakujem pekne za slová chvály pán doktor, veľmi si to vážim a som rád, že to dopadlo podľa Vašich predstáv. J.MedveďKomentár: Domček snov – kúpa

Dobrý deň,
veľmi pekne ďakujeme za ústretový a profesionálny prístup. Vďaka Vám a Vaším kolegom, ktorí sa postarali o právnu stránku kúpy, sme získali nádhernú nehnuteľnosť na polosamote v časti Javorina, o akej sme roky snívali. Tisíckrát vďaka.
Ľubica Veverková
Komentár: Predaj chalupy – poďakovanie

Milý pán Medveď, 
veľmi pekne ďakujem za ochotný a ústretový prístup pri predaji mojej chaty. Cením si Vás nielen ako profesionála ,,realiťáka" , ale najmä ako úprimného, otvoreného, trpezlivého a chápavého človeka, ktorý vždy dodržal, na čom sme sa dohodli a veľmi mi v živote pomohol. Ďakujem, že ste urobili všetko pre to, aby sa chata predala za tým účelom, ako som si to priala a tiež veľmi milej osôbke, ktorá ju bude určite užívať, ako si táto nehnuteľnosť zasluhuje a ktorá má rada nádhernú prírodu, ktorá ju obklopuje. 
Ďakujem ešte raz za všetko a v ďalšej práci Vám želám veľa úspechov a radosti. 
Eva MuchováRomantické chalupy - realitná kancelária
Témy:  ,