Zdenka Čupková - sympatická realitná maklérka na Liptove

Instagram
Vytlačiť

Zdenka Čupková - realitná maklérka na Liptove - Kto vlastne si?


Volám sa Zdenka Čupková, narodila som sa na Liptove, vyrastala a vychovávam tu aj svoje deti. Pretože na Liptove je všetko... okrem mora :-).

Aký je tvoj región - Liptov?


Každý isto pozná tento región – Liptov. Svedčí o tom aj veľký záujem o rekreačné nehnuteľnosti, ale poznám aj prípady (a nie je ich málo),  kedy prevažne rodiny s deťmi predajú celý svoj majetok, urobia hrubú čiaru za svojim životom vo veľkomeste a presťahujú sa na liptovskú polosamotu. Tu žijú úzko spätí s prírodou. Bohužiaľ častokrát ich k tomu vedú aj zdravotné problémy detí.Od kedy robíš túto prácu?
Tejto práci sa venujem už nejaký ten rôčik a každý deň ma posúva dopredu a učí novým veciam. 
Napríklad byť pripravený na každý terén a počasie. Preto nosím v kufri auta bundy, trekingové topánky či gumáky, lebo chata s „genius loci“ si prístupovú cestu nevyberá :-).

Čo ťa baví na tejto práci, prečo ju robíš?
Na tejto práci ma najviac baví rôznorodosť. Osudy a príbehy ľudí, ktorí predávajú, alebo kupujú nehnuteľnosť. Niekedy aj trošku adrenalínu, pretože ako vieme, ľudia sme rôzni a máme rôzne myšlienkové pochody :-).  Sloboda, „pracovné prostredie“ a hlavne spokojnosť našich klientov

Prečo máš rada svoj región?
Pretože je to moja srdcová záležitosť. Čo ľudia u teba v regióne hľadajú?
Miesto na oddych či už aktívny, alebo pasívny. Miesto, kde svoj pohľad môžu oprieť o zelené kopce a hory. Miesto kde dožijú a budú sa stretávať so svojimi vnúčatami pod storočnou lipou. 

Miesto kde sa môžu zhlboka nadýchnuť. 
Vraciame sa do doby v ktorej ľudia chcú byť potravinovo a energeticky sebestační, v okrasných záhradách vznikajú zeleninové záhony, tuje nahrádzajú ríbezľové kríky, anglické trávniky sa menia na jedlý les a pozemky sa kupujú kvôli včelím úľom a pestovaniu zemiakov. Aký najlepší zážitok si zažila pri tejto práci?
Priateľstvá, ktoré vznikli počas predaja alebo kúpy. Dobrí ľudia, ktorí vás vyhrabú keď zapadnete v snehu v chatovej osade alebo pomôžu s výmenou defektu cestou na obhliadku chaty v Nízkych Tatrách.
Niekedy prídem domov s vajíčkami, jablkami, prípadne nejakým retro úlovkom z chalupy od spokojných klientov. Zážitkov je veľa a aj preto ostanem verná Romantickým chalupám.

Zdenka Čupková
maklérka Romantické chalupy
Romantické chalupy - realitná kancelária