Slnko, seno, dovolenka…

Instagram
Vytlačiť
Leto je tu… Teplotné rekordy padajú z roka na rok a tak sa už aj na našom Slovensku občas cítime ako v trópoch, obzvlášť ak bývame v betónovej džungli. Slnko páli, voda láka a kúpalisko, či iná vodná plocha v nedohľadne. Tohoročnú dovolenku pri mori si tiež mnohí z nás radšej odpustia, lebo riskovať nejakú karanténu v Gabčíkove – síce neďaleko vody - sa nám mnohým nechce. Čo s tým?

Pohľadajte v Romantických chalupách. Máme pre vás skvelé riešenie – chatu, či chatku priamo pri vode. To je pocit – ráno sa zobudiť a skočiť rovno do jazera, alebo si sadnúť na mólo a namočiť si nohy do vody… Nahodiť udicu, alebo sa hompáľať v člne. Chata priamo pri vode má svoju mágiu.

Pri jazere, na priehrade, pri slovenskom mori… Určite si vyberiete.

Alebo máte radšej kúpalisko, aquapark a nemusíte byť hneď v prvej „lajne“ pri vode? Nech sa môžu bezpečne zahrať vaše malé deti, alebo nech ste ďalej od zvieratiek, ktoré k jazeru neodmysliteľne patria? Aj pre vás máme riešenie – chaty do 1km od vody.

Tí, čo chcú zachovať hlavne sociálny dištanc, nech zbystria pozornosť. Na Slovensku ešte stále máme miesta, kde ani vtáčika živáčika nestretnete, nie to ešte človiečika. Samoty a polosamoty čakajú práve na Vás.Hodiť sa do vody a zaplávať si, vychutnať si to zvláštne ticho, ktoré zažijete len na brehu jazera. Grilovať na dvore alebo terase a vnímať pritom pokoj neďalekej vodnej plochy. Tak neváhajte, na www.RomantickeChalupy.sk sú pre vás pripravené chaty a chatky pri vode po celom Slovensku – pozrite ich a vyberte si tú najlepšiu pre Váš letný oddych.Mgr. Peter Furdík
Obchodný riaditeľ Romantické chalupy
Romantické chalupy - realitná kancelária
Témy:  , , ,