Slnko, seno, dovolenka…

Instagram
Vytlačiť
Leto je tu… Teplotné rekordy padajú z roka na rok a tak sa už aj na našom Slovensku občas cítime ako v trópoch, obzvlášť ak bývame v betónovej džungli. Slnko páli, voda láka a kúpalisko, či iná vodná plocha v nedohľadne. Čo s tým?

Pohľadajte sa v Romantických chalupách. Máme pre vás skvelé riešenie – chatu, či chatku priamo pri vode. To je pocit – ráno sa zobudiť a skočiť rovno do jazera, alebo si sadnúť na mólo a namočiť si nohy do vody… Nahodiť udicu, alebo sa hompáľať v člne. Chata priamo pri vode má svoju mágiu.

Pri jazere, na priehrade, pri slovenskom mori… Určite si vyberiete.

Alebo máte radšej kúpalisko, aquapark a nemusíte byť hneď v prvej „lajne“ pri vode? Nech sa môžu bezpečne zahrať vaše malé deti, alebo nech ste ďalej od zvieratiek, ktoré k jazeru neodmysliteľne patria? Aj pre vás máme riešenie – chaty do 1km od vody.

Hodiť sa do vody a zaplávať si, vychutnať si to zvláštne ticho, ktoré zažijete len na brehu jazera. Grilovať na dvore alebo terase a vnímať pritom pokoj neďalekej vodnej plochy. Tak neváhajte, na www.RomantickeChalupy.sk sú pre vás pripravené chaty a chatky pri vode po celom Slovensku – pozrite ich a vyberte si tú najlepšiu pre Váš letný oddych.Mgr. Peter Furdík
Obchodný riaditeľ Romantické chalupy
Romantické chalupy - realitná kancelária
Témy:  , , ,