Kde nájsť chalupu na zimné radovánky?

Instagram
Vytlačiť
V Prahe kalamita, 3cm snehu a u muzea 4. Tak spieva v piesni Jarek Nohavica. A ja sa dívam na našich spontánnejších spoluobčanov, ako fičia na igelitovej taške dolu brehom a vôbec im nevadí, že fičia hlavne vďaka blatu, ktoré sa pod tými 3 cm skrýva.

Úsmev mám od ucha k uchu a vidím seba na svojich prvých lyžiach, ako sa spúšťam dole záhradou u starkej a vôbec mi nevadí, že spod snehovej prikrývky  vytŕča tráva a krtince.

A akú lyžovačku plánujete tento rok vy?


Tiež ste už vytiahli zimnú výstroj z pivnice, len čo začali padať prvé vločky snehu? Plný nedočkavosti.  Veď dnes sa už chvalabohu lyžuje aj vtedy, keď Perinbaba zaháľa. A rozmýšľate, kam sa vybrať na prvú jazdu sezóny.

Možno máte to svoje obľúbené lyžiarske stredisko, „svoj“ kopec, kde ste ako doma. A možno ste už rozmýšľali nad tým, že by bolo fajn mať tam nejakú tú chatu, apartmán, či chalúpku, aby ste si lyžovačku užili naplno a nemuseli utekať z večerného lyžovania, lebo vás čakajú ešte 2 hodiny cesty domov.

Kam na chaty, chalupy, či apartmány pre milovníkov zimy a zimných radovánok?


Kam? To je asi hlavná otázka. Kam chodím lyžovať, kde sa mi to páči, kde mám ten „svoj“ kopec, ale aj svoj bufet, či reštauráciu s úžasným výhľadom, adekvátne služby a vyžitie aj mimo svahu, prírodu, výhľady, kam proste chodím rád. Asi to bude to správne miesto, kde by som sa mal poobzerať po tej svojej chate, či chalupe.

Vo vychytených lyžiarskych strediskách, kde sú kompletné služby a profesionálne upravené zjazdovky.


Donovaly


Jasná – Chopok juh

V menšom stredisku s príjemnými službami a zodpovedajúcimi cenami.


Vyšné Ružbachy

Alebo v  dedinke s „dedinským“ vlekom, síce bez extra služieb, ale za ľudové ceny.


Kokava

Chcem nehnuteľnosť priamo na svahu, kde obujem lyže a som rovno na zjazdovke.


Chatka priamo na svahu lyžiarskeho strediska Ski Bezovec

Alebo mi nerobí problém prejsť v lyžiarkach 500m, či sadnúť do auta a odviezť sa priamo k vleku.


Chata v Tatragolf resort, Veľká Lomnica

Kým si prichystáte lyže, sánky, či inú zimnú výstroj a vyberiete sa niekam si užiť zimné radovánky, pozrite si našu bohatú ponuku chát, chalúp a apartmánov v lyžiarskych strediskách po celom Slovensku. Možno vás inšpirujeme a už túto lyžiarsku sezónu strávite vo svojej chate, či chalupe.

Vidíme sa na svahu. :-)

Ivka Tondrová
Romantické chalupy
Romantické chalupy - realitná kancelária
Témy:  , , ,