Súťaž - Tipujte s Romantickými chalupami

Instagram
Vytlačiť
Účasť v súťaži je jednoduchá. 

Predávate chalupu, chatu, dom, pozemok na vidieku? 

Alebo poznáte niekoho, kto momentálne rozmýšľa o predaji? 

Pošlite nám svoj TIP na e-mailovú adresu sutaz@romantickechalupy.sk a ste v hre o SADU NA VÝROBU PIVA a ďalšie zaujímavé ceny.

TIP = napíšte nám tieto údaje: druh predávanej nehnuteľnosti, obec kde je táto nehnuteľnosť, meno a kontakty na predávajúceho, meno a kontakty na Vás ako súťažiaceho TIPéra CENY DO SÚŤAŽE

SADA NA VÝROBU PIVA v hodnote 80 €.
Žrebovanie: 12.4.2021.
Výherca:

DARČEKOVÝ POUKAZ 30€.
Žrebovanie: 1.4.2021.
Výherca: Silvia H., Krasňany

KNIHA PIVAŘKA 2 v hodnote 22 €.
Žrebovanie: 22.3.2021.
Výherca: Patrik J., Levoča - gratulujeme

Začiatok súťaže: 12.3.2021, ukončenie: 12.4.2021.

Podmienky súťaže: Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. 
Čas na vyzdvihnutie výhry je 18 dní od zverejnenia výhercu. Po tomto čase nárok na výhru prepadá. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR, ČR a PL. Účasťou v súťaži dáva účastník  (Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov) organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora. Súhlas je daný na dobu 5 rokov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.
Romantické chalupy - realitná kancelária