Zaujímavá nehnuteľnosť - dva rodinné domy za cenu jedného v tichej uličke v blízkosti centra obce Vinica

Pridané 02. apríla 2021
Zmenené 12. mája 2021

Instagram
Vytlačiť
Cena: 80 000 €
Kód: ch00286500
Umiestnenie Obec: Vinica
Okres: Veľký Krtíš
Kontakt Ján Petrík Ján Petrík
Tel.: 0917 695 198
Tel.2:
Email: petrik@romantickechalupy.sk
 
Popis

Zaujímavá nehnuteľnosť - dva domy za cenu jedného v tichej uličke (slepá ulica) v blízkosti centra v obci Vinica. Obec Vinica je najväčšou obcou v okrese Veľký Krtíš. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a široké spektrum služieb pre občanov. Nehnuteľnosť je zložená z novšieho, dvojpodlažného, čiastočne zrekonštruovaného rodinného domu, staršieho jednopodlažného rodinného domu, spoločného vkusne riešeného uzavretého dvora a menšej záhradky. Novší, dvojpodlažný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom bol postavený z pórobetónových kvadier v roku 1986. Na jeho prvom podlaží sa nachádza garáž, predsieň, kuchyňa, veľká kúpeľňa v súčasnosti využívaná ako práčovňa, kotolňa, špajza a ďalšia menšia miestnosť. Z predsiene sa schodiskom dostaneme na chodbu druhého podlažia, kde nájdeme 3 izby (spálňa, detská izba a veľká obývacia miestnosť), kuchyňu so vstavanými spotrebičmi ( v cene nehnuteľnosti), špajzu a kúpeľňu s toaletou. Z obývacej miestnosti je vstup na veľkú krytú terasu s prekrásnym výhľadom na prírodnú dominantu obce Strážny vrch a športový areál obce. Zdrojom ústredného kúrenia je zemný plyn a pevné palivo (dva kotle, plynový a na pevné palivo s ohrevom vody-obojživelník). V rodinnom dome prebehla výmena podláh (na 2. podlaží),výmena okien a dverí, nová stierka v kuchyni. Na všetkých oknách sú vnútorné žalúzie, na južne orientovaných vnútorné deň-noc žalúzie.
Starší tehlový rodinný dom má 2 izby, kuchyňu, špajzu a kúpeľňu. Je čiastočne podpivničený. Kúrenie zabezpečujú plynové gamatky. Odpady z oboch rodinných domov ústia do žumpy. Obe nehnuteľnosti majú svoj elektromer, vodomer i plynomer.
Nehnuteľnosť je ideálna na trvalé bývanie. Starší rodinný dom je po rekonštrukcii vhodný aj na obchodné priestory alebo iné podnikanie. Uzavretý vkusne riešený trávnatý dvor s okrasnými kríkmi je zárukou súkromia a ticha a oddychu. Obec Vinica je kultúrne a športovo založená, Nad obcou je vinohradnícka oblasť s vínnymi pivnicami a chatami, kde sa každoročne koná veľkolepý oberačkový festival. Susedná obec Hrušov je známa folklórnymi slávnosťami Hontianska paráda.

Obytná plocha: 220 m2
Plocha parcely: 826 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: centrálny plynovod
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: vodovod
Kúrenie: kombinované
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: dom
Umiestnenie objektu: centrum obce
Rok výstavby: 1986
Rok poslednej rekonštrukcie: 2012
Vzdialenosť k vode: do 20 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: nad 50 km
Vzdialenosť ku golfu: nad 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 200 m

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Ján Petrík
Ján Petrík
Tel.: 0917 695 198
Tel.2:
Email: petrik@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk