Veľký dom s veľkým pozemkom pod lesom Čachtice na predaj

Pridané 23. februára 2020
Zmenené 23. februára 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 83 900 €
Kód: ch00285323
Umiestnenie Obec: Čachtice
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Dvojpodlažný podpivničený obývateľný dom s veľkým slnečným svahovitým pozemkom a úžasným výhľadom v obci Čachtice vzdialenej 7 km od okresného Nového Mesta nad Váhom na predaj.

Dom leží pri prístupovej obecnej asfaltovej ceste nad obcou. Predná časť pozemku pred domom je rovinatá, veľká zadná časť parcely je však svahovitá ( kaskádovitá) a tiahne sa až ku lesu. Nehnuteľnosť je v nedokončenom stave, ten sa týka hlavne podkrovia , do ktorého je privedená elektrika, voda, odpady všetko ostatné je v štádiu hrubej stavby, na strednom podlaží treba dorobiť kúpeľňu s toaletou, a položiť podlahu v chodbe a samozrejme treba spraviť fasádu. Dom je však po miernej dostavbe obývateľný s funkčným ústredným kúrením na tuhé palivo, je napojený na kanalizáciu, vodu , elektriku (meď), a má aj vlastnú studňu. Na nehnuteľnosti sú nové plastové okná a dvere Slovaktuál. Pivničné priestory domu sú nad úrovňou zeme a môžu kľudne slúžiť ako obytné priestory. Každé podlažie má svoj vlastný vstup, stredné podlažie a podkrovie sú priechodné aj z interiéru. Dispozičné riešenie medzi podlažia pozostáva s priestrannej vstupnej chodby, dvoch izieb, kuchyne , špajze, nedokončenej kúpeľne, samostatnej toalety a výstupu do podkrovia. Toto podlažie je po minimálnej dostavbe plne obývateľné. V podkroví je počítane približne s rovnakým dispozičným riešením ako na medzipodlaží. Tento suchý zdravý dom má variabilné využitie či už ako dom pre väčšiu rodinu, viacgeneračné bývanie, alebo na rekreačné ( chalupárčenie) bývanie s úžasným výhľadom, slnečným pozemkom plným ovocných stromov, s malým marhuľovým sadom a s možnosťou výstavby ( altánu, bazénu) vo veľmi vyhľadávanej lokalite. Zo zadnej strany pozemku je priamy vstup do okolitých lesov.Pri vážnom záujme je ešte priestor na dohode o konečnej cene domu.

Obec Čachtice je známa takmer každému občanovi Slovenska kvôli hradu , ktorý bol kedysi sídlom grófky „Bátoričky“. Hrad a aj celé okolie je stále viac navštevované vďaka dobrej dostupnosti a hlavne krásnej prírode Malých Karpát s možnosťou, turistiky, cykloturistiky, hubárčenia. V tejto peknej veľkej obci žije viac ako 4000 tisíc obyvateľov a tomu zodpovedá aj občianska vybavenosť ( obchody, reštaurácie, športoviská, ambulancie aj odborných lekárov, pošta, autoservis, vlaková stanica, bankomat ) a mnoho iného pripomínajúc malé mestečko. Vďaka blízkosti diaľnice cca 10 km je v celom okolí množstvo pracovných príležitosti. Vzdialenosť zo Žiliny je 106 km a z Bratislavy 100 km.

Obytná plocha: 250 m2
Plocha parcely: 2311 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: v dosahu
Odpady: verejná kanalizácia
Voda: studňa a vodovod
Kúrenie: ústredné-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: kľudná časť obce
Rok výstavby: 1993
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: do 10 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 20 km
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: do 1 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk