Útulný vidiecky dom v rustikálnom štýle neďaleko Podhájskej

Foto Útulný vidiecky dom v rustikálnom štýle neďaleko Podhájskej

Pridané 19. októbra 2018
Zmenené 19. októbra 2018

Vytlačiť
Cena: 75 000 EUR
ch00282293
Umiestnenie Obec: Kolta
Okres: Nové Zámky
Kontakt Mgr. Anna Jakubíková
Tel.: +421 903 765 631
Tel.2:
Email: jakubikova@romantickechalupy.sk
 
Popis

Kompletne zariadený vidiecky dom na predaj v dedine Kolta, vzdialenej 20 km od Nových Zámkov.

Dom má za sebou úplnú rekonštrukciu, kedy bola urobená nová plechová strecha, vymenené elektrické rozvody, rozvody vody, omietky, stierky, zateplená zadná časť domu, pretože dom je postavený zo zmiešaného materiálu, ktorý zateplenie nepotrebuje. Obytnú časť tvoria tri izby, šatňa; kuchyňa, kúpeľňa s wc; špajza. Izby sú  útulné, zariadené novým nábytkom. V prednej časti domu sú dve izby – spálňa, pri ktorej je samostatný šatník a hosťovská izba. Obývačka je v zadnej časti obytného priestoru a je zariadená v provensálskom štýle, ktorý vyžaruje pokojnú atmosféru. Srdcom domu je kuchyňa, ktorej dominuje tehlová keramická pec na pizzu, resp. na pečenie chleba. Táto pec dokáže vykúriť v chladnejšom počasí všetky miestnosti v čase, keď nie je potrebné kúriť ústredným kúrením. Kuchynská linka je urobená na mieru, vybavená všetkými potrebnými elektrickými zariadeniami s príslušenstvom. Kúpeľňa je tiež kompletne zrenovovaná a jej súčasťou je wc.

V zadnej časti domu sú tri technické miestnosti, vrátane garáže s montážnou jamou. Pod domom sú dve pivničné miestnosti, jedna z nich je klenbová a slúži na uskladnenie zeleniny a pod. Povalu je možné rovnako prispôsobiť aj na bývanie v podkroví. Na dvore sa nachádza aj pôvodná „letná kuchyňa“, ktorá má za sebou časť prác premeny na saunu.

Na pozemku sa nachádzajú vykopané dve nádrže, ktoré pôvodne mali slúžiť na chov rýb, ale môže tu byť vytvorený bazén s relaxačnou zónou. V záhradnej časti majiteľ choval aj včely, pričom úle s príslušenstvom sú tiež k dispozícii. Na pozemku sú tri orechy a pri dome jabloň odrody Jonagold – všetky dávajú bohatú úrodu. Pred domom je zámkovou dlažbou vydláždené miesto na vstup do dvora, resp. na parkovanie.

Dedina Kolta je stredne veľká obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a je vzdialená od obce Podhájska cca 14 km – tu možno relaxovať v liečivej vode po celý rok. A možnosť lyžovania poskytuje susedná obec Čechy, cca 4 km vzdialená, ktorá disponuje lyžiarskym vlekom a zasnežovacím delom a je považovaná za najnižšie položené miesto na lyžovanie na Slovensku.

Obytná plocha: 169 m2
Plocha parcely: 1594 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: centrálny plynovod
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: studňa a vodovod
Kúrenie: ústredné-plynové
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: -
Rok výstavby: 1950
Rok poslednej rekonštrukcie: 2015
Vzdialenosť k vode: do 10 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 5 km
Vzdialenosť ku golfu: nad 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 500 m

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér

Mgr. Anna Jakubíková
Tel.: +421 903 765 631
Tel.2:
Email: jakubikova@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk