Usadlosť s dvomi domami pri Podhájskej

Pridané 10. júla 2020
Zmenené 10. júla 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 129 500 €
Kód: ch00286820
Umiestnenie Obec: Trávnica
Okres: Nové Zámky
Kontakt Mgr. Anna Jakubíková Mgr. Anna Jakubíková
Tel.: 421 903 765 631
Tel.2:
Email: jakubikova@romantickechalupy.sk
 
Popis

Hľadáte absolútne súkromie mimo rušného sveta ? Táto usadlosť v Trávnici Vám ho poskytne plným priehrštím. Nájdete tu pokoj a skvelú atmosféru na rozhľahlom pozemku uprostred prírody.
Usadlosť poskytuje ubytovanie v dvoch domoch – jeden je väčší pôvodný sedliacky dom zrekonštruovaný v stredomorskom štýle a druhý, malý domček postavený na pôvodných základoch na opačnej strane pozemku.
Väčší dom má za sebou značnú časť rekonštrukcie (strecha so zateplením, podlahy) – ale je zároveň v stave, ktorý umožní okamžité bývanie a dokončovacie práce na dome (vonkajšia omietka) sa dajú robiť popri bývaní v ňom. Je situovaný juhovýchodným smerom, vďaka čomu je veľmi dobre presvetlený a útulný. Dom tvoria : spoločenská miestnosť s krbom, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s wc a vzadu domu je priestor, ktorý poslúži ako garáž. V prípade potreby je možné vytvoriť pod strechou ďalšie obytné priestory. Dom je vykurovaný krbom, voda je z vlastnej studne, elektrina 220/380 V; odpady sú odvádzané do žumpy s trativodom.
Menší domček je rozlohou malý, ale poskytuje komfortné okamžité bývanie, bez akýchkoľvek potrebných úprav. Pozostáva z obývacej miestnosti s kuchyňou na prízemí, rovnako sa na prízemí nachádza kúpeľna s WC. Na poschodí je spálňa. Dom je vykurovaný krbovými kachľami, ktoré bez problémov vykúria celý obytný priestor. Voda je z vlastnej studne; odpady sú odvádzané do čov.
Na pozemku je k dispozícii externá pôvodná klenbová vínna pivnica, v ktorej je možné uskladňovať víno, dopestované z viniča, vysadeného na pozemku. Skvelý relax poskytujú aj vonkajšie priestory okolo domu : príjemné posedenie pod pergolou; vodný relax vo veľkom bazéne, alebo aktívny oddych pri práci v záhrade, v ktorej sa nachádzajú ovocné stromy a kríky, ako aj okrasné kríky a kvety; dva menšie vinohrady, ako aj zeleninová záhradka.
A okrem možností oddychu na usadlosti, je možné po celý rok užívať si relax v neďalekej (3 km) Podhájskej, ktorá je známa svojou liečivou vodou a jej kúpalisko a welnes je navštevované po celý rok.

Obytná plocha: 120 m2
Plocha parcely: 4821 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: nie je zavedený
Odpady: domová čistička
Voda: studňa s vodovodom
Kúrenie: lokálne-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: spevnená
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: samota
Rok výstavby: 1955
Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
Vzdialenosť k vode: do 5 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 10 km
Vzdialenosť ku golfu: nad 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 1 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Mgr. Anna Jakubíková
Mgr. Anna Jakubíková
Tel.: 421 903 765 631
Tel.2:
Email: jakubikova@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk