Trojpodlažná pekná chata pri potoku Nová Lehota na predaj

Foto Trojpodlažná pekná chata pri potoku Nová Lehota na predaj

Pridané 10. októbra 2019
Zmenené 10. októbra 2019

Instagram
Vytlačiť
Cena: 49 400 EUR
ch00285585
Umiestnenie Obec: Nová Lehota
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Murovaná zachovalá chata na peknom rovinatom pozemku ohraničenom potokmi v obkolesení hôr Považského Inovca v obci Nová Lehota vzdialenej 21 km od kúpeľného mesta Piešťany na predaj.

Chata leží na rovinatom pozemku v susedstve iba 4 rekreačných nehnuteľností až na samom okraji netranzitnej rázovitej obce známej z televízneho seriálu ( Horná Dolná) v katastri Nového Mesta nad Váhom. Nehnuteľnosť pozostáva z troch obytných podlaží. Vnútorné priestory chaty sú priechodné od prízemia až po podkrovie. Vstup do chaty je možný cez prízemie a aj cez prvé podlažie. Na prízemí je situovaná pekná priestranná spoločenská miestnosť s väčším posedením s príručným barom a otvoreným krbom a vstupom na poschodie, kúpeľňa s toaletou , vstupná chodba a príručná technická miestnosť. Na poschodí je postupne situovaná menšia vstupná chodba, malá izbička, kuchynka a veľká spoločenská miestnosť so vstupom do podkrovia a s výstupom na praktickú priestrannú terasu s úžasným výhľadom na pozemok. V podkroví sa nachádzajú dve dostatočne veľké spálne s ktorých je možnosť si vyjsť na balkón. Situovanie tejto kvalitnej drevom obloženej sympatickej chaty, ponúka krásne okolie, dostatočný prístup po asfaltovej ceste ( cca 200m ku chate vedie spevnená cesta) a hlavne komfort parkovania priamo pri chate. Ak hľadáte nehnuteľnosť na ozajstný relax , záleží Vám na prostredí a chcete vlastný pozemok s pretekajúcimi potôčikmi (3 potôčiky ohraničujúce parcelu) tak táto chata spĺňa všetko pre spokojnú investíciu aj po právnej stránke.

Obec Nová Lehota je horská obec s možnosťou turistiky ( hrad Tematín cca 5km ,Hobitovo Modrová 10 km), lyžiarske centrum Ski Bezovec ( vzdialenosť od chaty cca 2km) cykloturistiky ( bike park Považský Inovec), hubárčenia v dubových lesoch. V tomto turisticky vyhľadávanom prostredí s možnosťou celoročných aktivít sa nachádza aj niekoľko minerálnych prameňov. Vzdialenosť od Bratislavy je 107 km z Trenčína cca 49 km.

Obytná plocha: 105 m2
Plocha parcely: 683 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: studňa
Kúrenie: kombinované
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: spevnená
Stavba - druh: chata
Umiestnenie objektu: polosamota
Rok výstavby: 1982
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: do 20 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 2 km
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: do 1 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk