Stavebný pozemok v katastri známej obce Nová Lehota na predaj

Pridané 09. apríla 2021
Zmenené 09. apríla 2021

Instagram
Vytlačiť
Cena: 24 900 €
Kód: ch00287247
Umiestnenie Obec: Nová Lehota
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Slnečný mierne svahovitý pozemok v blízkosti lyžiarskeho strediska Ski Bezovec na začiatku obce Nová Lehota vzdialenej 21 km od kúpeľného okresného mesta Piešťany na predaj.

Tento pekný pozemok s krásnym výhľadom na okolité kopce Považského Inovca leží pri prístupovej obecnej asfaltovej komunikácie, s možnosťou napojenia na obecný vodovod a elektrickú sieť( ZSE- povolenie na inštaláciu prípojky). Pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce má nepravidelný tvar ( viď foto inzerátu) kde šírka pozemku je 17 m a dĺžky pozemku na kratšej strane 23 m a dlhšia strana 46m cca. Ku pozemku je k dispozícii projekt na výstavbu zaujímavého rodinného domu vďaka samotnému terénu pozemku ,situovaného v zadnej časti parcely s ozaj krásnym výhľadom na celé okolie. Ak chcete bývať v blízkosti prírody, prípadne hľadáte pozemok na vašu rekreačnú nehnuteľnosť v obkolesení turisticky celoročne vyhľadávanej lokality, tak toto prostredie vďaka prístupu a dostupnosti k diaľničnému privádzaču cca 12 km je ideálne či už na trvalé bývanie, alebo chalupárčenie. Výhodou je koncová obec s minimálnou premávkou. Obec má internetové pokrytie ,ústretovú starostku, malé potraviny ,malú krčmičku, cca 198 obyvateľov a veľa sledovateľov v ďaka seriálu Horná Dolná.
Celé prostredie ponúka celoročné aktivity ( Ski Bezovec, hrad Tematín, turistika, cykloturistika Považský poludník, hubárčenie v dubových lessoch, minerálny prameň a krásne kopanice netranzitnej dedinky) a to všetko v okruhu 5 km. Kúpeľné mesto Piešťany je vzdialené iba zopár kilometrov a vzdialenosť od Bratislavy je cca 110 km.

Výmera pozemku: 615 m2
Elektrická prípojka: v dosahu
Vodovodná prípojka: v dosahu
Kanalizačná prípojka: nie je
Plynová prípojka: nie je
Prístupová cesta: asfaltová
Sklon pozemku: mierne svahovitý
Pripravenosť k výstavbe: predbežný súhlas
Druh pozemku: Záhrady
Umiestnenie: intravilán

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk