Pripravené stavebné pozemky 10minút od Prievidze

Foto Pripravené stavebné pozemky 10minút od Prievidze

Pridané 20. februára 2019
Zmenené 20. februára 2019

Instagram
Vytlačiť
Cena: 59 000 EUR
ch00285302
Umiestnenie Obec: Prievidza
Okres: Prievidza
Kontakt Dušan Gažúr Dušan Gažúr
Tel.: 00421 918 516 855
Tel.2:
Email: gazur@romantickechalupy.sk
 
Popis

Na predaj 8 parciel nachádzajúcich sa v extraviláne obce Poruba neďaleko kúpeľného mesta Bojnice. Sú tu vybudované elektrické prípojky, nová trafostanica a elektrické rozvody po stavebných parcelách, ku jednotlivým parcelám sú naťahané optické káble, odpady riešené jednotlivo buď žumpu alebo ČOV. Popri pozemkoch sa vyregulovali brehy Porubského potoka, opravil sa priepust potoka popod komunikáciu a pripravila sa celá infraštruktúra územia.
Parcely sú s výmerami od 571 do 1086 m2. Na hranici každého zo stavebných pozemkov je čistý horský potok a všetky sú obklopené lesom. Miesto je v územnom pláne obce a právoplatnom územnom rozhodnutí definované ako zóna určená na výstavbu 10 rodinných domov, lokalita je vzhľadom k polohe a charakteru územia vhodná aj na výstavbu celoročne obývateľných „rekreačných“ domov.
Pozemky sa nachádzajú v pokojnom a tichom prostredí, len 10 minút od Prievidze. Lyžiarsky vlek je vzdialený 1,5 km, väčšie lyžiarske stredisko Kľak 24 km. Lokalita je sieťou cyklotrás a turistických chodníkov prepojená priamo s Bojnicami, Strážovskými vrchmi, Fačkovským sedlom, Čičmanmi a celým regiónom Hornej Nitry, ktorý okrem exluzívnych Bojníc poskytuje výborné podmienky na aktívne trávenie voľného času počas celého roka.
Ku všetkým pozemkom vedie prístupová komunikácia, inžinierske siete sa nachádzajú priamo na každom z pozemkov. Na celé územie je vydané právoplatné územné rozhodnutie, parcely sú vysporiadané, pripravené k okamžitému predaju. Výhodou je, že reliéf okolitého územia neumožňuje pokračovanie vo výstavbe akéhokoľvek typu a nehrozí dodatočné „zahusťovanie“ územia ďalšou výstavbou. Tiež kapacita nových vybudovaných inžinierskych sietí je dimenzovaná na limitovaný počet odberateľov, všetko je nastavené na skutočne pokojné bývanie v čisto prírodnom prostredí aj z dlhodobého hľadiska...

Výmera pozemku: 1000 m2
Elektrická prípojka: na pozemku
Vodovodná prípojka: na pozemku
Kanalizačná prípojka: nie je
Plynová prípojka: nie je
Prístupová cesta: asfaltová
Sklon pozemku: rovinatý
Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne
Druh pozemku: Zastavané plochy
Umiestnenie: extravilán

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Dušan Gažúr
Dušan Gažúr
Tel.: 00421 918 516 855
Tel.2:
Email: gazur@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk