Rozostavaný dom s veľkým pozemkom na samote v Bielych Karpatoch na predaj

Pridané 17. júna 2021
Zmenené 17. júna 2021

Instagram
Vytlačiť
Cena: 289 000 €
Kód: ch00287348
Umiestnenie Obec: Zemianske Podhradie
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Priestorovo veľkorysý netradičný rekreačný dom na slnečnej samote v katastri obce Zemianske Podhradie vzdialenej 13 km od okresného Nového Mesta na Váhom na predaj.
Dostupnosť k tejto peknej veľkej parcele v susedstve lesa je po poľných cestách najlepšie terénnym vozidlom s dostatočným dezénom (štuple) pneumatík. Na slnečnej stráni, na úpätí Bielych Karpát v údolí kopaníc a ovocných sadov sa nachádza pozemok o rozlohe cca 1 ha v chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát , ako súčasť ochrany európskeho významu- Natura 2000, Holubyho kopanice. Samotná orientácia domu je s krásnym výhľadom na okolie a celý pozemok. Toto miesto ponúka všetko to čo treba pre ľudí , ktorí nechcú byť súčasťou uponáhľanej doby a majú záujem byť čo najviac sebestační( získavanie vlastnej el.energie, vlastná studňa, závlahové jazierko, koreňová čistička, ovocný sad, a veľkosť pozemku vhodná na permakultúrne hospodárstvo), alebo pre náročných ktorí uprednostňujú priamy kontakt s prírodou a samotný relax ako taký. Stav nehnuteľnosti hlavne jeho interiéru dáva možnosť na usporiadanie dispozície podľa vlastných predstáv. Rozostavaný dom a jeho terajší stav je 250 m2 plochy a jeho zloženie tvorí ( komplet základ pásy a pätky, komplet drevený hranolový skelet domu- modul 3,5x3,5m, komplet krov 2x pultová strecha- južná časť pre panely, komplet strešná hydroizolácia –po finálnu vrstvu, komplet 2 x komín- murovaný dvoj prieduchový a samostatný nerezový , komplet výplne na fasádach – okná a dvere, komplet zavetrenie fasády – dosky a komplet tepelná izolácia pre podlahy a krov- neinštalovaná). Ak Vám vyhovuje bývať na samote a nevadí Vám náročnejší prístup a hlavne dávate prednosť prírode ako takej tak toto miesto má ozajstné čaro.

Celá lokalita a jej okolie ponúkajú všetko, tutistika, cykloturistika, hubárčenie, blízkosť autobusovej zástavky cca 300m , obchody a služby do 2 km, dobrý mobilný a internetový signál , dostupnosť ku diaľničnému privádzaču cca 15 km a samozrejme ideálne prostredie v lesoch CHKO.

Obytná plocha: 250 m2
Plocha parcely: 9541 m2
Elektrina: nie je zavedená
Plyn: -
Odpady: domová čistička
Voda: studňa
Kúrenie: lokálne-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: drevostavba
Prístupová cesta: nespevnená
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: samota
Rok výstavby: 2019
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: do 10 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 20 km
Vzdialenosť ku golfu: do 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 2 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk