Priestranný dom s peknou záhradou v pokojnej lokalite s krásnym výhľadom v obci Smrdáky, neďaleko mesta Senica, na predaj

Pridané 24. septembra 2020
Zmenené 28. septembra 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 179 000 €
Kód: ch00287022
Umiestnenie Obec: Smrdáky
Okres: Senica
Kontakt Róbert Vach Róbert Vach
Tel.: 0903 451 539
Tel.2:
Email: vach@romantickechalupy.sk
 
Popis

Rodinný dom na predaj sa nachádza v útulnej dedinke Smrdáky, ktorá je známa najmä svojimi kúpeľami.
V dome sú všetky miestnosti dostatočne priestranné, určite sa v nich nemusíte uskromňovať. Vstup z ulice je cez vstupnú halu, cez ktorú sa dá vojsť do garáže, technickej miestnosti a pivničných priestorov a zároveň aj na prvé poschodie, kde sa nachádzajú tri obytné miestnosti, kuchyňa, jedáleň, kúpelňa a samostatné WC. Z jedálne a aj veľkej obývačky s krbom je prístup na rozľahlú terasu, na ktorej je štýlový kamenný krb a jazierko s vodopádom.
Na ďalšom poschodí sú tri obytné izby a veľká kúpeľňa. Z každej izby je vstup na ďalšiu veľkú terasu, z ktorej je krásny výhľad na dva hrady, Branč a Korlátko, Malé Karpaty a aj na okolité dediny. Každá izba v tomto dome má samostatný vstup.
Záhrada je úžitkovo-relaxačná. Nachádzajú sa v nej ovocné stromy, vinič, miesta pre pasívny aj aktívny oddych, šopa na uskladnenie záhradnej techniky, náradia, dreva atď.

Tento dom je vhodný pre toho, kto túži po kľudnom mieste, pohode a väčšom priestore, pre väčšie rodiny, ako dvojgeneračný dom, alebo hľadá priestory na podnikanie formou ubytovacieho zariadenia na prenájom napr. pre kúpeľných hostí, sídla firmy, alebo obchodnej prevádzky spojenej s vlastným bývaním.

Z domu sa peši dostanete za 10. minút do lesa v ktorom sa nachádza rozhľadňa, romantická studnička, ktorá slúži aj ako pútnické miesto, do 5. min. do krásneho kúpeľného parku s možnosťami aktívneho aj pasívneho odpočinku aj s prevádzkou fitness a wellness.
V obci Smrdáky sa nachádza OÚ, pošta, MŠ, ZŠ, obchody, lekáreň, športoviská, kaviarne a pohostinstvá. V obci sú v priebehu roka pravidelné kultúrne, spoločenské a športové podujatia, ktoré spolu organizujú mnohé aktívne spolky a organizácie.
Vzdialenosť do okresného mesta Senica je 7 km, starobylé mesto Skalica 20 km, Hodonín v ČR 30 km, Trnava 40 km, Trenčín 80 km, Bratislava 80 km.

Obytná plocha: 240 m2
Plocha parcely: 800 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: centrálny plynovod
Odpady: verejná kanalizácia
Voda: studňa a vodovod
Kúrenie: ústredné-plynové
Konštrukcia objektu: pórobetónová
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: dom
Umiestnenie objektu: -
Rok výstavby: 1983
Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
Vzdialenosť k vode: do 5 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 50 km
Vzdialenosť ku golfu: do 10 km
Vzdialenosť do centra obce: do 200 m

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Róbert Vach
Róbert Vach
Tel.: 0903 451 539
Tel.2:
Email: vach@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk