Pekný zrub pod horou Nová Bošáca na predaj

Pridané 30. septembra 2020
Zmenené 30. septembra 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 144 900 €
Kód: ch00286203
Umiestnenie Obec: Nová Bošáca
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Štýlovo zariadený útulný priestranný zrubový dom na udržiavanom pozemku v obci Nová Bošáca v časti Predpoloma vzdialenej cca 20 km od okresného Nového Mesta nad Váhom na predaj.
Táto dvojpodlažná kvalitne postavená mladá stavba (smrek priemer 32cm) zrubového domu je situovaná pod horou v obkolesení Bielych Karpát. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby súbežne prepojenej so spoločenskou miestnosťou, kuchyňou a s výstupom na poschodie, kúpeľňa s toaletou a technická miestnosť sú tiež súčasťou peknej prízemnej časti. Na poschodí sú situované dve priestranné spálne jedna aj s teraskou (balkónom), odkladacia miestnosť a toaleta. Kúrenie v dome je zabezpečené krbovými kachľami s výmenníkom prostredníctvom radiátorov. Celé priestory interiéru sú vkusne a štýlovo zariadené v rátane kvalitne použitých materiálov ( podlaha dlážkovica , masívny nábytok, zateplenie minerálnou vatou, krytina škridla Tondach ,komín Schiedel, euro drevené okná a veľa iného). Pred vstupom do nehnuteľnosti je situovaná pekná terasa ( 4x3 metre). Pozemok je celý oplotený a vstup je cez bránu na diaľkové ovládanie. Prístrešok na parkovanie auta, pekný udržiavaný pozemok, vŕtaná studňa, pracovná miestnosť( plus kôlňa s prestrešením) a predpripravené posedenie pod lipou( celá zadná časť pozemku je vyčistená a Lipa upravená) za domom sú ďalšie atribúty potrebné na vytvorenie kompaktnej či už rekreačnej, alebo aj na trvalé bývanie vhodnej nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je bezproblémový prístup po udržiavanej asfaltovej komunikácii.
Ak hľadáte netradičnú nehnuteľnosť pre túto lokalitu tak práve ste ju našli v dobre dostupnej lokalite v obkolesení hôr s príjemnou atmosférou.

Obec Nová Bošáca a hlavne jej časť Predpoloma sa nachádza na slovensko-moravskom pomedzí. Je to krásny, kľudný kraj vyhľadávaný a vhodný na turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. Lyžiarske stredisko Ski Mikulčin vrch je vzdialené iba zopár kilometrov. Vzdialenosť z Bratislavy je 120 km a z Trenčína 42km.

Obytná plocha: 104 m2
Plocha parcely: 619 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: studňa
Kúrenie: ústredné-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: drevostavba
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: -
Rok výstavby: 2008
Rok poslednej rekonštrukcie: 2013
Vzdialenosť k vode: do 20 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 20 km
Vzdialenosť ku golfu: do 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 5 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk