Pekný zrekonštruovaný dom a chata v Motešiciach na predaj

Foto Pekný zrekonštruovaný dom a chata v  Motešiciach na predaj

Pridané 30. júla 2018
Zmenené 30. júla 2018

Vytlačiť
Cena: 98 800 EUR
ch00284770
Umiestnenie Obec: Motešice
Okres: Trenčín
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Vkusne zrekonštruovaný dom a rekreačná chata na peknom mierne svahovitom slnečnom pozemku v blízkom kontakte hôr Strážovského pohoria , s krásnym výhľadom v časti Peťovka vzdialenej 7 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplica na predaj.

Dom aj s chatou na jednom pozemku ležia pri prístupovej asfaltovej ceste. Dispozičné riešenie nehnuteľnosti pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej kuchyne s krásnou dobovou pecou a odpočinkovou časťou, dvoch izieb, priestrannej komfortnej kúpeľne a menšej pivnice s kompletne novými elektrickými rozvodmi. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou interiéru a hlavne exteriéru ( komplet nová strecha a pekná nová terasa, zateplenie a nová fasáda , nové plastové okná, nová certifikovaná žumpa, nové kombinované kúrenie a komín schiedel, nové podlahy, certifikované zateplenie stropov, nová kuchynská linka a kompletne nová kúpeľňa s toaletou). Pekná hospodárska časť, ktorá je súčasťou domu je vo veľmi dobrom stave a v prípade potreby je vhodná na zobytnenie. Na pozemku sa ešte nachádzajú menšia kôlňa s novou strechou, prístrešok a praktická dvojpodlažná chata s novou strechou balkónom a terasou. Chata pozostáva zo vstupnej chodby, peknej kuchynky, dvoch útulných izieb praktickej kúpeľne s toaletou a výstupom na terasu a samozrejme z podkrovia s balkónom. Táto kombinácia kvalitných nehnuteľností s krásnou ovocnou záhradou a priestranným dvorom zasadená v prekrásnej prírode je vhodná na trvalé bývanie, alebo ako víkendová chalupa pre náročnejších.

Obec Motešice je od časti Peťovka vzdialená cca 2 km a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ( OÚ, ZŠ, MŠ,knižnica, pošta , lekár , obchody, športoviská, rybník, žrebčín). Celé okolie je vhodné na odpočinok, relax, hubárčenie, turistiku a cykloturistiku. Veľkou výhodou tejto lokality je neďaleko vzdialené známe kúpeľné mesto Trenčianske Teplice s nadštandardnou občianskou vybavenosťou. Vzdialenosť od okresného mesta Bánovce nad Bebravou je 18km od krajského mesta Trenčín je 23km a od Bratislavy cca 130 km.

Obytná plocha: 85 m2
Plocha parcely: 1537 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: vodovod
Kúrenie: kombinované
Konštrukcia objektu: tehlová
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: -
Rok výstavby: 1948
Rok poslednej rekonštrukcie: 2016
Vzdialenosť k vode: do 10 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 50 km
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: do 2 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk