Malebná chalúpka pod horou v blízkosti lyžiarskeho strediska Bezovec na predaj-rezervované

Foto Malebná chalúpka pod horou v blízkosti lyžiarskeho strediska Bezovec  na predaj-rezervované

Pridané 07. októbra 2019
Zmenené 07. októbra 2019

Instagram
Vytlačiť
Cena: 67 000 EUR
ch00285282
Umiestnenie Obec: Nová Lehota
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Pekná zrekonštruovaná chalúpka pod horou s úžasným výhľadom a dobrou dostupnosťou v obci Nová Lehota vzdialenej 21 km od okresného mesta Piešťany na predaj.

Nehnuteľnosť leží na rovinatom pozemku v blízkosti prístupovej cesty a má ozaj pekný výhľad na celé okolie Považského Inovca. Prešla kompletnou rekonštrukciou ( nová strešná krytina, fólia, prelatovanie, nové dubové dvere a okná, nové rozvody- elektrina, voda, nové podlahy, stierky, zateplenie stropu a fasády). Chalúpka má dva vstupy do obytných priestorov a ich dispozičné riešenie pozostáva z väčšej vstupnej chodby, ktorá sa v prípade potreby dá využiť ako menšia izba, priestrannej kuchyne, kúpeľne s vaňou a toaletou, obývacej miestnosti a spálne.Vonkajšie priestory prešli taktiež čiastočnou rekonštrukciou a ich veľkou devízou je horský prameň, ktorého voda priteká do pekného jazierka s rybkami situovaného v zadnej časti pozemku. Hospodárska budova s murovanou toaletou a menšia stodola sú taktiež súčasťou pozemku. Táto pekná tichá koncová obec Vám poskytne maximálny pokoj na relax. Nehnuteľnosť sa predáva tak ako ju vidíte. Nádherné okolie, pekná ozaj vidiecka chalúpka na kamenných základoch, úžasný výhľad a turisticky vyhľadávaná lokalita sú zárukou príjemného oddychu a zároveň dobrej investície. ( V tejto obci sa natáča seriál Horná-Dolná).Pri vážnom záujme o kúpu je ešte priestor na dohodu.
Obec Nová Lehota je koncová, netranzitná obec s krásnou prírodou, ktorá ponúka veľké možnosti , turistiky( hrad Tematín cca 6 km), cykloturistiky ( cyklobikove trasy Považský Inovec), hubárčenia, lyžovania cca 1 km ( lyžiarske stredisko Bezovec aj s umelým zasnežovaním), minerálne pramene a úžasný pokoj. Vzdialenosť z Trenčína je 46 km zo Žiliny 120 km a z Bratislavy 110 km, výhodou je, že prevažná časť cesty sa dá absolvovať po diaľnici.

Obytná plocha: 70 m2
Plocha parcely: 648 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: studňa a vodovod
Kúrenie: lokálne-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: -
Rok výstavby:
Rok poslednej rekonštrukcie: 2018
Vzdialenosť k vode: do 20 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 1 km
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: v tesnej blízkosti

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk