Dvojpodlažný dom s väčším pozemkom a peknou stodolou Bošáca na predaj

Pridané 12. mája 2020
Zmenené 12. mája 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 89 500 €
Kód: ch00286614
Umiestnenie Obec: Bošáca
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Zachovalý čiastočne prerobený tehlový rodinný dom na väčšom slnečnom pozemku v kľudnej časti rázovitej obce Bošáca vzdialenej 11 km od okresného Nového Mesta nad Váhom na predaj.
Nehnuteľnosť pozostávajúca zo štyroch veľkých miestností, dvoch chodieb, kúpeľne s toaletou a veľkej kuchynskej časti s francúzkym oknom s možným vstupom na terasu sa nachádza v bočnej uličke na južne orientovanom priestrannom pozemku. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou prevažne interiéru ( nové elektrické rozvody, plynové kúrenie ( zánovný kotol imergas), nové stierky-časť podláh , stropov a zateplenie vonkajšej časti domu vo dvore. Stav nehnuteľnosti z vnútorných priestorov je vo veľmi dobrom stave je to zdravý dom ( dom z vnútra vyzerá lepšie ako z vonku), je slnečný s príjemným dispozičným riešením a s možnosťou zobytnenia podkrovných priestorov na poschodí. Za obytnými priestormi domu sa nachádzajú hospodárske priestory s podpivničením ( pivnička cca 20 m2). V zadnej časti pozemku takmer na jeho konci je situovaná veľká zachovalá stodola. Výhodou tejto netradičnej stavby je jej samotné prevedenie a samozrejme priestranný slnečný pozemok ( veľká časť pozemku je vedená ako zastavané plochy a nádvoria) s veľkou záhradou plnou ovocných stromov, krásnou stodolou a s voľným výhľadom na okolité kopce Bielych Karpát. Nehnuteľnosť má variabilné využitie či už ako rodinný dom s možnosťou pestovania a chovania , alebo chalupa s možnosťou trávenia pohodových dní v krásnom kraji.
Obec Bošáca vďaka svojmu okoliu spadá do kategórie podhorská obec, má dostatočnú občianskú vybavenosť, výbornú dostupnosť a hlavne veľkú popularitu vďaka Bošáckej slivovici. Veľkou devízou je okolitá príroda, blízkosť diaľničného privádzača 11km a vzdialenosť od krajského mesta Trenčín cca 25 km.

Obytná plocha: 140 m2
Plocha parcely: 1793 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: centrálny plynovod
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: vodovod
Kúrenie: ústredné-plynové
Konštrukcia objektu: tehlová
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: kľudná časť obce
Rok výstavby:
Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
Vzdialenosť k vode: do 10 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 20 km
Vzdialenosť ku golfu: do 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 1 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk