Dve drevenice v objatí Hubinských lesov

Pridané 10. mája 2020
Zmenené 10. mája 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 95 000 €
Kód: ch00285595
Umiestnenie Obec: Hubina
Okres: Piešťany
Kontakt Janka Havelová Janka Havelová
Tel.: 0949 459 620
Tel.2:
Email: havelova@romantickechalupy.sk
 
Popis

Malá a veľká drevenica v Piešťanskom okrese v katastrálnom území obce Hubina na predaj. Chaty sa nachádzajú v objatí krásneho lesného prostredia s výbornou dostupnosťou po asfaltovej ceste. Malá chata a jej dispozičné riešenie: priestranná spoločenská miestnosť s oddychovým kútom, kuchynským kútom, samostatnou miestnosťou kde sa nachádza kúpeľňa a WC, krb s komínom a výstup k hornej miestnosti s balkónom a má prestrešenú terasu. K plnému využitu chatky treba napojenie na elektrinu. Všetko ostatné je dokončené a funkčné. Veľká chata a jej dispozičné riešenie: vstup do chodby so schodiskom k hornému podlažiu, na ľavo sa rozprestiera rozsiahla obývacia miestnosť, predpripravená miestnosť aj s rozvodmi na kúpeľňu s WC, výstup na zastrešenú terasu, vyhradená časť na kuchyňu. Horné podlažie tvorí miestnosť určená na kúpeľňu s WC, chodba ktorá vedie k trom samostatným miestnostiam a balkóny z predu aj zo zadu chaty po celej šírke. Veľkú chatu treba dokončiť je v štádiu „holodom“ rozvody vody, elektriky, odpadu sú pripravené.
Prostredie v ktorom sa drevenice nachádzajú je lesného charakteru, tu nájdete vzácny kľud, ktorý ponúka sama príroda, únik od mestského ruchu, môžete tu načerpať novú energiu, vypnúť a zrelaxovať. Širšie okolie ponúka rôzne možnosti turistiky aj cykloturistiky, napríklad rozhladňa Marhát, Malá a Veľká pec na Prašníku. Necelé 2 km je vzdialené Jazero Striebornica vhodné na rybolov, na vodné športy je vhodná Piešťanská Sĺňava.
Piešťany sú najznámejšie a najväčšie kúpeľné mesto na Slovensku ponúka oázu pokoja, rôzne liečebné procedúry. Vďaka kúpelom ponúka mesto bohaté kultúrne vyžite, taktiež všetky vymoženosti občianskej vybavenosti. Vzdialenosť do najbližšej susednej obce Modrová je 4 km, Moravany nad Váhom 5 km, Piešťany 10 km, Hlohovec 35 km, Topoľčany 36 km

Obytná plocha: 130 m2
Plocha parcely: 1290 m2
Elektrina: zavedená - nepripojená
Plyn: -
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: -
Kúrenie: ústredné-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: drevostavba
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chata
Umiestnenie objektu: chatová osada
Rok výstavby: 2010
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: do 2 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 10 km
Vzdialenosť ku golfu: do 10 km
Vzdialenosť do centra obce: do 5 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Janka Havelová
Janka Havelová
Tel.: 0949 459 620
Tel.2:
Email: havelova@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk