Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov

Foto Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov

Pridané 22. júla 2019
Zmenené 13. septembra 2019

Instagram
Vytlačiť
Cena: 129 000 EUR
ch00285932
Umiestnenie Obec: Čičmany
Okres: Žilina
Kontakt Marcel Dúbravka Marcel Dúbravka
Tel.: 0904 238 595
Tel.2:
Email: dubravka@romantickechalupy.sk
 
Popis

Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov, skolaudovaný koncom roku 2006, bol doteraz využívaný na chalupárčenie a je v stave okamžitého užívania bez nutnosti úprav aj na trvalé bývanie. Jedná sa o kompletne podpivničenú stavbu s dvomi podlažiami, priestornou vstupnou verandou a povalou. Na prvom podlaží je obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Tvorí akési spoločenské srdce domu, už aj vďaka teplému krbu, ktorý okrem atmosféry vyčarí príjemné teplo dokonca aj na druhom podlaží, kde sú vyvedené teplovzdušné rozvody. Zvyšok vyhrejú elektrické radiátory. Na prízemí sú aj samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. WC s umývadlom je takisto na druhom podlaží, kde sa nachádzajú tri samostatné izby. Z dvoch sa vychádza na balkón, z chodby na podlaží zase na terasu s výhľadmi na skalnatý vrchol Kľaku a zjazdovky.
Výlezom po sklápacích schodoch je navyše k dispozícii aj povalový priestor pod strechou.
Pivničné priestory sú využiteľné aj ako denné miestnosti vďaka osvetleniu prirodzeným svetlom, či už ako herňa, technická miestnosť a dokonca je tu zriadená fínska sauna s elektrickou pieckou a ochladzovacia miestnosť.
Súčasťou predaja je aj citlivo zrekonštruované humno, slúžiace nateraz ako odkladací priestor a dielňa. Pozemky, ktoré sú vedené ako zastavané plochy sú osadené udržiavaným trávnikom a okrasnou zeleňou. Na dvore je tiež altánok s posedením a parkovacie miesta pred chalupou.
Celá nehnuteľnosť pôsobí príjemným dojmom a cítiť tu citlivú, starostlivú ruku majiteľa.
Rodinný dom má skvelú polohu v bočnej uličke na okraji obce, už mimo svetoznámej rezervácie tradičnej ľudovej architektúry UNESCO. Takto si nový majiteľ môže vychutnať dostatok pokoja a súkromia a pritom mať v pešom dosahu unikátne centrum dedinky s obchodíkmi, penziónmi, reštauráciami, kultúrnymi pamiatkami, alebo lyžiarske stredisko Javorinka s umelým zasnežovaním. Okolité hory sú rajom pre hubárov, poľovníkov, peších aj cykloturistov. V dosahu pešej túry je dominanta Malej Fatry Kľak (1352 m. n. m.) aj najvyšší vrchol Strážovských vrchov Strážov ( 1213 m.n.m.).
Menej ako 25 kilometrov sú vzdialené kúpele Rajecké Teplice, Golf-park Rajec, pútnické miesto Rajecká Lesná so Slovenským Betlehemom. Do okresného a zároveň krajského mesta Žilina je to 40 kilometrov, Trenčína 55 km a do Bratislavy 175 km.

Obytná plocha: 80 m2
Plocha parcely: 520 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: nie je zavedený
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: vodovod
Kúrenie: lokálne-elektrické
Konštrukcia objektu: pórobetónová
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: kľudná časť obce
Rok výstavby:
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: do 20 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 200 m
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: do 200 m

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Marcel Dúbravka
Marcel Dúbravka
Tel.: 0904 238 595
Tel.2:
Email: dubravka@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk