Dom v turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovský Ján

Foto Dom v turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovský  Ján

Pridané 16. júna 2019
Zmenené 16. júna 2019

Instagram
Vytlačiť
Cena: 115 000 EUR
ch00285789
Umiestnenie Obec: Liptovský Ján
Okres: Liptovský Mikuláš
Kontakt Zdenka Čupková
Tel.: 0911 848 411
Tel.2:
Email: cupkova@romantickechalupy.sk
 
Popis

Dom sa nachádza v turisticky vyhľadávanej lokalite na Liptove. Je v pôvodnom stave a preto ponúka možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv. Či už na bývanie, prenajímanie, alebo aj oboje súčasne. Veľkou výhodou je, že je napojený na všetky inžinierske siete (plyn v dosahu) a možnosť zmeny dispozície izieb.
V dome sú obývané dva podlažia. Na prvom sa nachádza izba, kuchyňa, špajza, hala s krbom a schodisko na druhé podlažie. Tam sú tri izby, kúpelňa s WC a prechod na veľkú terasu 24m2. Z terasy je krásny výhľad do záhrady ako aj na Kriváň. Podlažia majú 64m2 obytnej plochy + dá sa obývať aj rovnako veľké podkrovie. Dom je suchý, čiastočne podpivničený, má tri komíny a pozinkovanú plechovú strešnú krytinu. Postavený je na rovinatom pozemku s rozlohou 696 m2. Vstup na pozemok tvoria stromy ktoré poskytujú v lete príjemný chládok. Za domom na záhrade je murovaný domček s elektrikou a dvoma miestnosťami – celková plocha domčeka je 30m2. Vedľa neho je kopaná studňa s úžitkovou vodou.
Liptovský Ján je turistická obec s množstvom širokého rekreačného využitia. V obci je letné kúpalisko s termálnou vodou, prírodné kúpalisko - Kaďa, Stanišovská jaskyňa, Jánska dolina a množstvo hotelov a reštarácií. Má veľmi dobé napojenie na diaľnicu.
Na Liptove premáva počas zimnej sezóny pravidelná bezplatná doprava SKI AQUA BUS. Lyžiari a dovolenkári sa tak pohodlne zvezú na svahy, ale aj do akvaparkov. Skibus-y spájajú nasledovné strediská Jasná, Malinô Brdo, Tatralandia, Bešeňová, Kúpele Lúčky, Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján a Ružomberok. Skibus-y jazdia celú hlavnú sezónu a následne menej frekventovane aj počas jarnej lyžovačky.

Obytná plocha: 128 m2
Plocha parcely: 696 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: v dosahu
Odpady: verejná kanalizácia
Voda: vodovod
Kúrenie: kombinované
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: dom
Umiestnenie objektu: centrum obce
Rok výstavby: 1974
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: -
Vzdialenosť k lyžovaniu: -
Vzdialenosť ku golfu: -
Vzdialenosť do centra obce: -

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér

Zdenka Čupková
Tel.: 0911 848 411
Tel.2:
Email: cupkova@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk