Chata v tichom peknom prostredí v blízkosti parku Trenčianske Teplice na predaj-rezervované

Foto Chata v tichom peknom prostredí v blízkosti parku Trenčianske Teplice na predaj-rezervované

Pridané 07. augusta 2018
Zmenené 09. augusta 2018

Vytlačiť
Cena: 38 900 EUR
ch00278833
Umiestnenie Obec: Trenčianske Teplice
Okres: Trenčín
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Ponúkame dvojpodlažnú podpivničenú chatu obklopenú lesom v Trenčianskych Tepliciach vzdialených 12 km od krajského mesta Trenčín na predaj.

Chata je situovaná na okraji kúpeľného mesta v blízkosti parku, prístupnosť je po spevnenej ceste a jej zastavaná časť leží na vlastnom pozemku. Pivničné priestory tvoria zhruba polovicu obytnej plochy a sú nachystané na zobytnenie ( ideálne na vinárničku). Na prízemí sa nachádzajú chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť a priestory na vybudovanie novej kúpeľne a toalety. Súčasť chaty tvorí aj menšia prístavba, kde sa nachádzajú pôvodná kúpeľňa s toaletou a menšia miestnosť ktorá slúžila ako kuchyňa. Na poschodí sú situované dve spálne. Vykurovanie chaty je zabezpečené krbom, ktorý je peknou dominantou obývacej miestnosti a elektrickým vykurovaním na poschodí. Zásobovanie chaty vodou je zo studne ( horský prameň). V roku 2015 bola robená čiastočná rekonštrukcia ( nová kuchyňa, nové koberce vo vrchných miestnostiach, nové vodovodné a odpadové prípojky). Ku chate prináleží aj garáž , celý pozemok je oplotený( pozemok okolo chaty v užívaní od katolíckej cirkvi, je však možnosť odkúpenia pozemku o rozlohe 200m2 -viac po telefonickom rozhovore) a v prednej časti parcely priamo pred chatou je vonkajší krb. Výhodou tejto nehnuteľnosti je jej lokalita,  dobrá dostupnosť a hlavne situovanie v prostredí vhodnom na odpočinok a relax, kde po minimálnom úsilí ( cca 30 minút na pešo) sa dostanete do centra kúpeľného mesta, príjemnou prechádzkou cez pekný park s jazerom, minigolfom a viacerými odpočinkovými  zónami.

Trenčianske Teplice sú celoslovensky známe pekné kúpeľne mesto poskytujúce dostatočné spoločenské vyžitie ( reštaurácie,kino, novo otvorené kúpalisko žaba, Turecké kúpele Hamam so sírovou liečivou vodou a mnoho ďalšieho). Celé prostredie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybolov. Lyžovať sa dá v neďaleko vzdialenom cca 22 km lyžiarskom stredisku Homôlka  . Vzdialenosť od Bratislavy je 130 km a od Žiliny 70 km.

Obytná plocha: 72 m2
Plocha parcely: 64 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: studňa
Kúrenie: kombinované
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: spevnená
Stavba - druh: chata
Umiestnenie objektu: samota
Rok výstavby: 1974
Rok poslednej rekonštrukcie: 2015
Vzdialenosť k vode: do 2 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 50 km
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: do 2 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk