Murovaná chata s bazénom na krásnom pozemku Lubina na predaj

Pridané 23. februára 2020
Zmenené 23. februára 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 57 000 €
Kód: ch00285544
Umiestnenie Obec: Lubina
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Dvojpodlažná podpivničená zrekonštruovaná pekná chata na veľkom slnečnom pozemku v katastri obce Lubina vzdialenej 10 km od okresného Nového Mesta nad Váhom na predaj.

Nehnuteľnosť leží pri prístupovej spevnenej ceste v časti Myškech dedinka na rovinatom príjemnom pozemku plnom ovocných stromov v susedstve iba jednej chaty. Chata prešla rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti spĺňa podmienky na ozaj komfortný pobyt aj pre náročnejší relax ( bazén Albixon 5x3 m so solivátorom, ústredné kúrenie, veľká prekrytá terasa s vonkajším sedením a krbom) a samozrejme pozemok so zeleninovou záhradkou, skleníkom, rodiacimi ovocnými stromami ( broskyňa, marhuľa, slivka, čerešňa...., černice , vinič a veľa iného) ponúka taktiež aktívny odpočinok. Chatka pozostáva z pivničných priestorov so sprchovým kútom a technickým zabezpečením, z príjemného prízemia ktoré slúži ako spoločenská a aj kuchynská časť s krbovými kachľami a vstupom do podkrovia, ktoré je využívané ako spálňa . Veľmi pekný výhľad a zároveň príjemné posedenie je z juhovýchodne orientovaného balkóna v podkroví. Súčasťou nehnuteľnosti sú aj veľmi potrebné príručné priestory na uskladnenie náradia, príslušenstva, dreva, a iného. Celý pozemok je oplotený a udržiavaný. Dostatočný prístup, ozaj pekná chata so súpisným číslom na vlastnom pozemku, krásny pozemok ( studňa na zavlažovanie) so všetkým pre spokojný pobyt a vyhľadávaná lokalita sú zárukou zmysluplnej investície. Chata sa predáva tak ako ju vidíte. V tomto prípade je pomer cena kvalita v prospech kvality, ozaj pekná praktická chata. V prípade seriózneho záujmu a rýchleho jednania je možnosť dohodnutia na cene.
Obec Lubina a jej okolie je obkolesené lesmi Myjavskej pahorkatiny s možnosťou turistiky ( hrady Beckov a Čachtice) cykloturistiky ( cyklotrasy až na Moravu) hubárčenia, rybolovu ( rekreačná oblasť Dubník) , lyžovania( Veľká Javorina cca 8 km, Ski Land Stará Myjava cca 15km). Priamo v časti Myškech dedinka je možnosť sušenia ovocia staršou metódou u pána Harušťáka. Veľkou výhodou je vzdialenosť diaľničného privádzača iba 10 km a možnosť nákupov aj cez víkendy v meste Stará Turá vzdialenom iba 2 km. Vzdialenosť z Bratislavy je 115 km z Trenčína 35 km a z Trnavy cca 60 km.

Obytná plocha: 55 m2
Plocha parcely: 1228 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: -
Voda: studňa a vodovod
Kúrenie: ústredné-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: spevnená
Stavba - druh: chata
Umiestnenie objektu: polosamota
Rok výstavby: 1999
Rok poslednej rekonštrukcie: 2017
Vzdialenosť k vode: do 5 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 10 km
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: do 2 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk