Chalúpka pod Orechom s krásnym výhľadom Kšinná na predaj

Pridané 19. novembra 2020
Zmenené 19. novembra 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 6 500 €
Kód: ch00286212
Umiestnenie Obec: Kšinná
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Milá mini kamenná chalúpka na menšom pozemku v rázovitej obci Kšinná vzdialenej 15 km od okresného mesta Bánovce nad Bebravou na predaj.
Táto menšia nehnuteľnosť pozostávajúca z jednej miestnosti(25m2), vo vnútri miestnosti je stará dobová pec a krásna drevenná truhlica, leží v priamej blízkosti pri prístupovej asfaltovej ceste na vlastnom pozemku. Za chalúpkou sú ešte pozostatky kamennej stavby ( jej základy) možnosť dostavby, prístavby, a hneď za cestou je k dispozícii záhradka o rozlohe (185 m2 ).Asi 5 m od chalúpky je vodovodná šachta a elektrický stĺp s možnosťou napojenia. Ku chalupe ešte patrí 1/4 podiel na susediacej veľkej parcele (218 m2). Oplotený pozemok pred chalúpkou sa dá užívať. Táto nehnuteľnosť má priamy vstup z obecnej komunikácie na pozemok, je právne v poriadku, má krásny výhľad a zabezpečený prístup do obytných priestorov. Ak hľadáte menšiu nehnuteľnosť na menšom pozemku a patríte k tým , ktorí pri pohľade na staré domy postavené našimi predkami s láskou a stavebnou zručnosťou ( vek stavieb v tejto obci je aj 150 rokov) stisne srdce, tak toto je objekt pri ktorom sa môžete maximálne realizovať a prispieť k jej obnove podľa vašich predstáv. Nebojte sa budete prekvapení pevnosťou týchto stavieb a ich výborných prírodných vlastností. Nemáte pocit, že vaše polystyrénom zateplené nehnuteľnosti Vám vôbec nedovolia plnohodnotne zregenerovať?

Obec Kšinná je obklopená horami Strážovských vrchov jej domy sa rozprestierajú po okolitých kopcoch a ponúkajú úžasné výhľady. Turistické chodníčky, huby, hrad( Uhrovec), lyžiarske stredisko( Závada pod Čiernym vrchom) to všetko ponúka okolie v okruhu cca 5 km. Ak Vám vyhovuje kľud a nevadí Vám diaľka napríklad z Bratislavy je to 165 km a chcete chalúpku z kameňa, ktorý je z tejto lokality- tak príďte na obhliadku teším sa na Vás.

Obytná plocha: 25 m2
Plocha parcely: 307 m2
Elektrina: v dosahu
Plyn: -
Odpady: -
Voda: bez vody
Kúrenie: -
Konštrukcia objektu: kamenná
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa
Umiestnenie objektu: kľudná časť obce
Rok výstavby:
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: do 20 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 5 km
Vzdialenosť ku golfu: do 20 km
Vzdialenosť do centra obce: do 1 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk