Chalupa s vidieckym štýlom Podlužany na predaj

Pridané 27. marca 2020
Zmenené 27. marca 2020

Instagram
Vytlačiť
Cena: 74 000 €
Kód: ch00285886
Umiestnenie Obec: Podlužany
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Pekná udržiavaná vidiecky zariadená chalupa s príjemným slnečným pozemkom v obci Podlužany vzdialenej 7 km od okresného mesta Bánovce nad Bebravou na predaj.

Chalúpka leží na rovinatom pozemku v blízkosti prístupovej asfaltovej cesty v bočnej uličke stredne veľkej obce s dostatočnou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou. Táto príjemná nehnuteľnosť má praktické priedomie ,veľkú terasu a veľkorysý vstup do zrekonštruovaného interiéru, ktorý pozostáva z obývacej miestnosti, vstupnej chodbičky , kúpeľne s toaletou, kuchyne, špajzky a stredne veľkej izby(treba zobytniť) vhodnej na spálňu. Všetky obytné priestory sú priestranné zaujímavo zariadené a sála z nich vidiecky štýl, kde sa dbalo na zachovanie pôvodných prvkov (drevné trámy, pôvodné okná, dvere, zárubne), ostatné bolo citlivo doplnené nábytkom, peknou pecou v kuchyni a kachľovými pieckami v obývacej miestnosti. Za obytnými priestormi sú ešte situované hospodárske priestory. Pekná terasa situovaná v zadnej časti dvora hneď za domom ( v tejto časti dvora sa nachádza studňa),má výhľad do záhrady, kde sú vysadené prevažne okrasné dreviny. Posledná a dostatočne veľká časť pozemku slúžila na sadenie a jej hranicu tvorí poľná cesta. Priamo v predzáhradke je prípojka plynu. Vzhľadom na všetky dostupné IS je táto nehnuteľnosť vhodná aj na trvalé bývanie, ale samozrejme aj ako chalupa na relax v ktoromkoľvek ročnom období. Chalúpka svojím stavom, pekným pozemkom a kľudnou lokalitou určite osloví každého kto má rád vidiecky štýl a dostatočný priestor na oddych.

Obec Podlužany je obkolesená hustými lesmi Strážovského pohoria s možnosťou turistiky, cykloturistiky, hubárčenia. V neďaleko vzdialenej obci Krásna Ves je pekné prírodné kúpalisko. Iba 17 km je vzdialené celoslovensky známe kúpeľné mesto Trenčianske Teplice, ktoré ponúka služby každého druhu. Vzdialenosť z Trenčína je 29 km a z Bratislavy 148 km.

Obytná plocha: 75 m2
Plocha parcely: 1372 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: v dosahu
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: vodovod
Kúrenie: lokálne-tuhé palivá
Konštrukcia objektu: tehlová
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: kľudná časť obce
Rok výstavby: 1946
Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
Vzdialenosť k vode: do 10 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 50 km
Vzdialenosť ku golfu: do 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 500 m

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk