Chalupa s krásnym výhľadom v Bielych Karpatoch Drietoma na predaj.

Foto Chalupa s krásnym výhľadom v Bielych Karpatoch Drietoma na predaj.

Pridané 15. marca 2019
Zmenené 15. marca 2019

Zdieľať na Google+ Instagram
Vytlačiť
Cena: 79 900 EUR
ch00284458
Umiestnenie Obec: Drietoma
Okres: Trenčín
Kontakt Kvetoslav Dolinaj Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 
Popis

Ponúkame zrekonštruovanú chalupu na polosamote s dostatočnou dostupnosťou v susedstve pár domov v chránenej územnej oblasti Bielych Karpát v časti Branné vzdialenej 2 km od obce Drietoma na predaj.

Chalupa s pre dispozíciou rodinného domu leží pri prístupovej asfaltovo spevnenej ceste na vlastnom pozemku s krásny výhľadom na okolité kopce Bielych Karpát. V roku 2002 prešla rozsiahlou rekonštrukciou interiéru a exteriéru (,čiastočne zateplenie fasády, kompletné nové vodo a elektro inštalácie, nové odpady s čističkou, nové kúrenie s radiátormi v celom dome, nové plastové dvere a okná, vybudovanie zateplenej podkrovnej spálne, nové podlahy v celom dome, nové dve kúpeľne s toaletou , v roku 2013 vybudovanie peknej zastrešenej terasy a zádveria so vstupom do domu). Chalupa pozostáva z troch podlaží kde je možnosť z každého z nich výjsť na terasu, respektíve balkón a potešiť sa krásnym výhľadom na okolie. Dispozičné riešenie prízemia pozostáva z technickej miestnosti a malej pivničky, zádveria, kuchyne, chodby, špajze, kúpeľne s vaňou a toaletou. Na poschodí je situovaná pekná priestranná obývačka s krbovými kachľami ako dominantou miestnosti, menšej izby, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou a vstupom do podkrovia. V podkroví sa nachádza zateplená priestranná spálňa. Ku domu ešte patrí záhradka s ovocnými stromami ( jablone, slivky, hruška, čerešňa) a prístrešok na auto s možnosťou parkovania ďalších motorových vozidiel v jeho priamej blízkosti. Táto zaujímavá nehnuteľnosť v tak krásnom prostredí je vhodná ako chalupa na víkendové pobyty , ale spĺňa aj kritéria na komfortné celoročné bývanie v dobre dostupnom prostredí priamo v lone prírody.

Obec Drietoma leží v Trenčianskom podolí a na svahoch Bielych Karpát vzdialená 8 km od krajského mesta Trenčín, má výbornú polohu(diaľničný privádzač vzdialený cca 3 km) , časté autobusové spoje a dostatočnú občiansku vybavenosť( OÚ, MŠ, ZŠ, pošta , lekáreň, odborný a obvodný lekár, športoviská, obchody , reštaurácie, čerpacia stanica a veľa iného). Celé okolie poskytuje možnosť turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a relaxu v krásnej prírode. Vzdialenosť od Bratislavy je cca 120 km, od Piešťan 40 km a zo Žiliny 80 km.

Obytná plocha: 110 m2
Plocha parcely: 398 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: domová čistička
Voda: studňa s vodovodom
Kúrenie: kombinované
Konštrukcia objektu: zmiešaná
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chalupa, dom
Umiestnenie objektu: polosamota
Rok výstavby:
Rok poslednej rekonštrukcie: 2013
Vzdialenosť k vode: do 5 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 10 km
Vzdialenosť ku golfu: do 10 km
Vzdialenosť do centra obce: do 2 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Kvetoslav Dolinaj
Kvetoslav Dolinaj
Tel.: +421 907 140 526
Tel.2:
Email: dolinaj@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk