Ján Petrík - pracovitý a ochotný odborník na nehnuteľnosti Tekova a Hontu

Instagram
Vytlačiť

Janko Petrík - pôsobíš veľmi sympaticky a spoľahlivo. Kto vlastne si?


Som obyčajný jednoduchý človek s chuťou pracovať, pomáhať a plniť sny iným. Pochádzam z malej podhorskej obce na južnom Slovensku. Krásne detstvo spojené aj s pasením husí, zbieraním žihľavy, táborenia v prírode, hrami v lese, neskôr kosením trávy, obrábaním viniča, zanechalo vo mne neskutočnú lásku a pokoru k prírode. 

Moja práca v predchádzajúcom zamestnaní mi zase vštepila vo vzťahu k ľuďom porozumenie, pokoj, hľadanie kompromisov a zároveň cieľavedomosť pri dosahovaní cieľov. Práca makléra v Romantických chalupách je pre mňa zamestnaním i oddychom zároveň. 


Prečo práve Romantické chalupy?


Pracoval som už v niekoľkých zamestnaniach a na rôznych pozíciách. Ľudia pracujúci v našej realitnej kancelárii sa riadia heslom “spokojný klient =spokojná firma=spokojní zamestnanci”. Plnia svoje sľuby klientom, robia svoju prácu s nadšením, sú flexibilní, promptní, dodržiavajú dohodnuté podmienky a pravidlá a v prípade problémov hľadajú riešenia... presne ako ja.

V ktorom regióne pôsobíš?


Tam, kde ma potrebujú :-). Vzdialenosť pre mňa nie je problémom, skôr výzvou spoznať a ponúknuť klientom ešte neobjavené zákutia Slovenska v Honte, Tekove, predovšetkým okresy Veľký Krtíš, Levice, Krupina, ale môžete ma nájsť aj v okresoch Banská Štiavnica a Žiar nad Hronom.


Čo môžu klienti od teba očakávať? 


Všetko to, čo som popísal o sebe a kolektíve vyššie. A ešte o niečo viac. Ak hľadáte alebo máte na predaj chatu, chalupu, rodinný dom alebo pozemok v mojom regióne, kontaktujte ma... a to “o niečo viac” spoznáte.  Spoznáte človeka o ktorom napísali spokojní klienti aj toto: 

"Rozhodla som sa Vám napísať spätnú väzbu na základe spolupráce s pánom Petríkom, vašim realitným maklérom. Rada by som naozaj veľmi úprimne vyzdvihla jeho osobu. V živote som už stretla a stretávam dennodenne rôzne osobnosti, ale p. Petrík je TOP!

Dlhšie sme s manželom hľadali nehnuteľnosť, myslím tým skôr obdobie niekoľkých rokov, a počas tohto obdobia sme stretli veľa realitných maklérov. Zároveň sme nehnuteľnosť aj predávali, takže naozaj si dovolím tvrdiť, že maklérov a realitných spoločností sme "stretli" už veľa.

Nechcem Vás samozrejme uberať o čas, ale mám veľkú potrebu s Vami zdieľať naše dojmy a pocity zo spolupráce s p. Petríkom.

Som nesmierne vďačná, že sme mali to šťastie a natrafili práve na takéhoto makléra. Jeho úžasný ľudský prístup, zanietenie a ochota je obdivuhodná!

p. Petrík, robí svoju prácu skvele, je veľmi obetavý a vždy k dispozícii, aj keď sme mali možno nezmyselné otázky.

Nejdem sa rozpisovať do detailov..., ešte raz by som sa veľmi pekne poďakovala za všetko úsilie a celú spoluprácu s p. Petríkom, je to určite človek na správnom mieste.

Vašu spoločnosť budeme odporúčať všetkým našim známym aj neznámym .
Silvia K. s rodinou"Teším sa na Vás a na Vaše sny

Ján Petrík
maklér Romantické chalupy
Romantické chalupy - realitná kancelária