Daniela Vladimirova – romantický rodinný typ s túžbou pomáhať ľuďom

Instagram
Vytlačiť

Kto si a v akom regióne pôsobíš?Predovšetkým som umelkyňa – výtvarníčka a matka dvoch detí. Milujem prírodu a hory, zaoberám sa dizajnom a umením, a tak sa mi práca s chalupami hodí do repertoáru obľúbených činností. Najdôležitejšie pre mňa sú rodina, manželstvo a domov. Rada sa venujem maľbe interiérov a mojím snom je túto vášeň rozšíriť na fasády domov. Bývam v Dubnici nad Váhom a pôsobím v okresoch Ilava, Púchov a Považská Bystrica.

Čo ťa na tejto práci baví, prečo ju robíš?


Okrem tvorby som sa vždy živila obchodom, a tak tu vidím zúročenie všetkých predchádzajúcich skúseností. Som veriaca, maklérstvo je pre mňa odpoveďou na modlitby, že mám zasiať do pomoci ľuďom predať a kúpiť nehnuteľnosť. Pocit bezpečia, útočište, kde môžme spočinúť a oddýchnuť si potrebujeme všetci, preto milujem svoju prácu.
Mojím krédom je: „čo zasejeme, to budeme aj žať.“Prečo máš rada svoj región? Čím je zaujímavý?


Región, v ktorom pracujem, je nádherný. O údolia, pohoria, lúky, lesy i vodné plochy na Považí nie je núdza. Strážovské vrchy, Biele Karpaty, Lazy pod Makytou a ďalšie doliny ma naozaj nadchýňajú. Milujem romantické zákutia, kde si človek oddýchne od zhonu a stresu, načerpá nových síl v lone prírody, vyčistí a utriedi si myšlienky a pokochá sa nad krásou Stvoriteľského diela.

Čo ľudia u teba v regióne hľadajú?


Dedinky, prímestské časti s rodinnými domami, lazy s drevenicami, chalupy na polosamote i odľahlé samoty. Bývanie v pokojnom tichom prostredí na okraji obce, či pod lesom s výhľadom.
Trendom tejto doby je návrat k pôvodným hodnotám a spôsobu života v symbióze s prírodou, v pokoji aj za cenu dochádzania do mesta. Drevenice s pôvodnou pecou a vybavením, ktoré dýcha históriou, sú častou požiadavkou. Veľmi vyhľadávané sú pôvodné nehnuteľnosti, ktoré majú svoju dušu a prijateľnú cenu, ideálne na úpravu podľa vlastných predstáv. Zrekonštruované domy v dedinách neďaleko miest s pekným pozemkom na relax a oddych sú rovnako obľúbené pre tých, ktorí chcú ihneď bývať.Aký najlepší zážitok si zažila pri tejto práci?


Keď som s mladou rodinou šla na obhliadku drevenice na odľahlej samote napriek nepriaznivému počasiu. Nehnuteľnosť sa im páčila, ale bolo nemysliteľné ju za krátky čas zobytniť a dochádzať do práce. Ešte v ten deň som im ponúkla ďalšie možnosti bývania v prírodnom prostredí. Po celodennom chodení Považím si vybrali nehnuteľnosť, ktorá predčila ich očakávania lokalitou, stavom i cenou. Keď sa obchod podaril, boli šťastní kupujúci i predávajúci. Mojou túžbou je mať takýchto spokojných klientov čo najviac.
Daniela Vladimirova
maklér Romantické chalupy


Komentáre:

Komentár: prajem veľa úspechov
Prajem Vám Danka veľa úspechov, máme rovnaké cítenie k prírode a k tým chalupám a chatám. Verím, že budete vždy iba spokojná 
Iveta Crhová
Romantické chalupy - realitná kancelária