Zníženie ceny – Dom na Králikoch s peknými výhľadmi

Pridané 18. septembra 2017
Zmenené 18. septembra 2017

Vytlačiť
Cena: 141.900 EUR
ch00274000
Umiestnenie Obec: Králiky
Okres: Banská Bystrica
Kontakt Danica MalíčkováDanica Malíčková
Tel.: +421 918 486 322
Tel.2:
Email: malickova@romantickechalupy.sk
 
Popis

Ponúkame vám na predaj rodinný dom, situovaný v kľudnom prostredí horskej obce Králiky. Dispozíciu tvoria tri podlahové úrovne, dobre dispozične riešené pre pohodlné bývanie.

Vstupnými dverami sa vchádza do predsiene, z ktorej sú dvere do kúpeľne s WC, na schodište do suterénnej časti domu a do obývacej izby s kuchyňou a komorou. Práve táto stredná podlahová úroveň tvorí centrálnu obytnú časť domu. Výhľady z okien obývacej miestnosti umožňujú pri slnečnom počasí kochať sa pohľadom na Kremnické hory a Ramžinský žľab Krížnej v Malej Fatre. Keď z obývačky vstúpime na terasu, orientovanú na juhozápad, znova nás očaria výhľady na okolitú prírodu. Súčasťou terasy je vonkajší, viacúčelový kozub, vhodný na grilovanie, varenie a údenie.

Najvyššia podlahová úroveň, čiže podkrovie, je tvorená tromi spálňami, menšou pracovňou a toaletou. Z dvoch spální je výstup na lodžiu.  Zo schodiska podkrovia je vstup na povalu domu.

V suteréne je spoločenská miestnosť s hybridným kozubom a malou kuchynskou linkou. Ďalej sú tu dve miestnosti pripravené na zobytnenie a veľkým bonusom je funkčná sauna so sprchou a toaletou. Zo spoločenskej miestnosti je vstup do práčovne – kotolne, kde je elektrický bojler, elektrokotol a kotol na pevné palivo/nepoužívaný/. Vykurovanie v dome je teplovodným kúrením s radiátormi a teplovzdušné – do obývacej izby. Dom je vybavený elektronickým zabezpečovacím systémom JABLOTRON s možnosťou spínania elektrokotla prostredníctvom SMS. Z predsiene je vstup do zádveria, z ktorého je ďalší vstup do domu. Odtiaľto sa vieme dostať priamo na pozemok a k prístrešku na palivové drevo a skladu záhradného náradia. Dom je možné rozdeliť na dve časti so samostatnými vchodmi. Na pozemok vedú aj dva oddelené vjazdy pre osobné auto.Súčasťou domu je aj garáž – dielňa, do ktorej je vstup z pravej strany hlavného vchodu. Z garáže je vstup na povalu nad garážou a do veľkej pivnice.

Dom je napojený na vodovod, ktorý si spravujú priamo obyvatelia tejto časti obce. A teda za spotrebu vody sa neplatí. Odpad je riešený žumpou, bez prepadu, o objeme 13m2.

Veľmi praktické riešenie domu dáva prísľub skvelého bývania. Zimnú údržbu prístupovej cesty zabezpečuje obec.

Králiky sú obec s viacerými možnosťami športového vyžitia a relaxu. V zime je možné bežkovanie na neďalekých bežkárskych tratiach a zjazdové lyžovanie v stredisku SKI KRÁLIKY. V prekrásnom okolí sa dá venovať pešej turistike , cykloturistike  a zberu lesných plodov. Dom je vhodný pre tých, čo majú radi prírodu a šport neďaleko od civilizácie. Do Banskej Bystrice je 8 km.

Obytná plocha: 250 m2
Plocha parcely: 269 m2
Elektrina: 220/380 V
Plyn: -
Odpady: žumpa bez prepadu
Voda: vodovod
Kúrenie: kombinované
Konštrukcia objektu: tehlová
Prístupová cesta: asfaltová
Stavba - druh: chata, dom
Umiestnenie objektu: kľudná časť obce
Rok výstavby: 1996
Rok poslednej rekonštrukcie:
Vzdialenosť k vode: do 5 km
Vzdialenosť k lyžovaniu: do 1 km
Vzdialenosť ku golfu: do 50 km
Vzdialenosť do centra obce: do 5 km

Kontakt

Romantické chalupy s.r.o

Maklér
Danica Malíčková
Danica Malíčková
Tel.: +421 918 486 322
Tel.2:
Email: malickova@romantickechalupy.sk
 

 

 

Kancelária

Nejedlého 67
Bratislava 841 02
Tel.: 0918 789 218, 0911 291 632
www.romantickechalupy.sk
chalupy@romantickechalupy.sk