Video: Romantická chalupa na samote neďaleko Krupiny

Vytlačiť
Romantická chalupa je situovaná v nádhernom prostredí Krupinskej planiny obklopená lesmi a lúkami. Pozostáva z 3 miestností – kuchyne, obývacej izby a spálne. Obytný priestor je možné zväčšiť o 2 miestnosti – v súčasnosti slúžiace ako sklad a komora so samostatným vchodom. Oproti domu je menšia hospodárska budova, ktorá sa používa ako sklad dreva, zastrešené posedenie a  zachovalá pec na chleba.Neďaleko domu je dlhšie nepoužívaná studňa – voda je v súčasnosti iba úžitková a nie je zavedená do domu. WC je suché. Predáva sa s kompletným zariadením.

K chalupe vedie spočiatku spevnená, neskôr nespevnená cesta v celkovej dĺžke asi 2.5 km od obce. K bezproblémovému prístupu je potrebné terénne auto. K nehnuteľnosti prislúcha 13-árový pozemok, najbližšia chalupa je vzdialená asi 80 metrov.

Chalupa je svojím umiestnením vhodná pre romanticko-dobrudružné duše, v okolí sú možnosti na horskú cyklistiku, zber húb, prechádzky, poľovníctvo.

Obec Čekovce je malá obec ležiaca východne od mesta Krupina, prevláda tu mierne teplé podnebie južného Slovenska. Prináležia k nej lazy Majer, Bauceň, Brieza, Žobrák, Gerlach, Háj, Šípkovec a Kučalah. Južná časť obce je odlesnená, vo vyššej severnej časti je dubový a bukový les, sú tu vhodné podmienky pre poľovníctvo. V okolí Čekoviec sa  nachádzajú jedinečné hniezdiská jastrabov, volaviek a divých kačíc.



Podrobnejšie informácie a cenu nájdete tu:

Zuzana Pčolárová
0918 317 560


Komentáre:

Komentár: Záujem o kúpu

Dobrý deň.
Mal by som záujem o kúpu vami ponúkaného objektu a chcel by som dohodnúť termín stretnutia s Vami za účelom prehliadky a ďalšieho prejednania kúpy a predaja. Ľudovít Kriško


Ďakujeme pán Kriško za Váš záujem.
Kontakt na Vás už dostala maklérka, ktorá má na starosti túto ponuku – Zuzana Pčolárová, tel.: 0918 317 560, e-mail: pcolarova@romantickechalupy.sk – ozve sa Vám
Romantické chalupy - realitná kancelária