Roman Palušák – skúsený a zodpovedný predajca chalúp a domov na Liptove

Vytlačiť

Kto si?  V akom regióne pôsobíš?

Som realitný maklér na Liptove. Pre Romantické chalupy predávam chaty a domy už desiaty rok. Pôsobím v jednom z najkrajších regiónov Slovenska, ktorý je bohatý na veľké množstvo jedinečných letných a zimných turistických lákadiel.

Čo je zaujímavé na Liptove?

Liptov má krásne hory – Vysoké, Nízke a Západné Tatry, tri aquaparky- Tatralandia, Bešeňová a Lúčky a tiež najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku – Jasná. Je to kraj bohatý na minerálne pramene. Veľmi obľúbené sú aj doliny – napríklad Demänovská dolina aj dolina v Liptovskom Jáne. Veľká vodná nádrž Liptovská Mara je obľúbená rybármi aj milovníkmi vodných športov. Na Liptove je množstvo lyžiarskych stredísk od Ružomberka po Vyšnú Boca a vďaka vyššej polohe dostatok snehu aj pri miernych zimách.

Čo ťa baví na tejto práci, prečo ju robíš?

Práca realitného makléra na Liptove je zaujímavá, pretože o tento región je stále záujem, či už o bývanie alebo rekreáciu. Liptov mám rád, je to krásny kraj plný nádherných zákutí, hôr, dolín a najnavštevovanejší región na rekreáciu na Slovensku.

Táto práca ma baví a napĺňa, som rád, keď je klient spokojný s kúpou chalupy alebo domu a doporučí predaj cez našu kanceláriu Romantické chalupy.

Roman Palušák
maklér Romantické chalupy

logo – Romanticke chalupy

Komentáre:

Komentár: Predám pozemok na Liptove

Pekny den prajem, ponukam na predaj pozemok pod chalupu na Liptove. Je v tichej casti obce s krasnym vyhladom na Zapadne Tatry. Ma vyse 1300m2, je ohradeny a mierne svahovity. Blizsie podrobnosti Vam odovzdam osobne.
Ladislav R.

Ďakujeme pán Ladislav za Váš záujem o spoluprácu.
Verím, že sa Vám s Romanom Palušákom bude dobre spolupracovať a že Vám čo najskôr nájdeme vhodného kupcu.
P.Furdík